Drevená sada Wooden Toy Assortment 3in1 Eichhorn vláčikodráha 20 dielov stavebnica 85 dielov a kocky 85 kusov od 1-3 rokov

Popis produktu

Drevená sada Wooden Toy ASsortment 3v1 od nemeckého výrobcu Eichhorn prináša deťom od 1 roka perfektnú súpravu drevených hračiek, s ktorými sa vydržia hrať dlhé roky. Tešiť sa môžu na vláčikodráhu, ktorá je vyrobená z kvalitného bukového dreva, ktoré deťom prinesie neopakovateľný zážitok pri hre s klasickým prírodným materiálom. 20-dielna sada obsahuje 8 drevených koľajníc s dĺžkou 20,5 cm, farebný rušeň s vozňom a nákladom, 3 zelené kríčky, 2 stromčeky a 2 budovy. Nadčasová vláčikodráha má celkovú dĺžku trate až 164 cm a prichádza zabalená v praktickom boxe so šnúrkou, takže sa dá ľahko uskladniť a prenášať.

O ďalší skvelý zážitok sa postará drevená stavebnica Wooden Toy Construction, ktorá obsahuje až 85 dielov, s ktorými sa deti od 3 rokov naplno zabavia pri stavaní 8 dopravných prostriedkov a strojovv. Hlavné diely s precíznymi detailmi sú prispôsobené pre malé detské rúčky a taktiež sú vyrobené z bukového dreva. Chlapci aj dievčatá sa zahrajú na konštruktérov, pri skladaní si vyskúšajú svoje zručnosti, rozvíjajú si logické myslenie a technickú predstavivosť, učia sa trpezlivosti. Je tiež balená v boxe so šnúrkou, takže sa dajú jednotlivé dieliky ľahko upratať a prenášať.

Pre najmenšie detičky od 12 mesiacov je pripravená sada 85 pestrofarebných kociek rôznych tvarov, z ktorých si chlapci a dievčatá učia stavať svoje prvé veľké stavby. Pri hre si precvičia jemnú motoriku, priestorové videnie a logické myslenie. Štýlové kocky v pestrých farbách vnesú do detskej izbičky tvorivú a radostnú atmosféru. Sú vyrobené z prvotriedneho bukového dreva, takže vydržia vo vašej rodine dlhé roky a potešia aj ďalšie generácie detí.

Stavebnice a kocky majú priaznivý vplyv na vývin dieťaťa, zvyšujú aktivitu jeho mozgu, formujú jeho osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Drevená sada Eichhorn sa vyznačuje originálnym dizajnom a najvyššou nemeckou kvalitou, vďaka ktorej vydrží vo vašej rodine dlhé roky. Podnecuje v deťoch kreatívne a abstraktné myslenie, zisťujú, ako realizovať nové nápady a myšlienky. Po každej dokončenej stavebnici získavajú zdravé sebavedomie, spoliehajú sa na svoje vlastné sily a schopnosti. Veselé farby v kombinácii s prírodným vzhľadom ozdobia každú detskú izbičku a vytvoria útulnú a tvorivú atmosféru.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • drevená sada - vláčikodráha, stavebnica a kocky
  • špičková nemecká kvalita od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná pre deti od 1 a 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia3x 12*19*24 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3x 0,90 kg
Note100% FSC recycled
Set produktovÁno
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.