Drevená ryba Janod na ťahanie s labyrintom od 12 mes

Popis produktu

Drevená ryba na ťahanie je pekná hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená hračka na ťahanie má pekné farebné prevedenie, je to hračka a zároveň hlavolam so slučkou, po ktorej sa dajú presúvať farebné guličky. Naučte deti rozoznávať rôzne druhy zvieratiek, farby, cvičte ich jemnú motoriku a logické myslenie pri premiestňovaní guličiek a to všetko pomocou krásnej hračky z dreva pre deti. Drevená hračka pre deti je nadčasová hračka, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám po sebe, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných farieb a lakov.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Všetky hračky Janod majú edukačný charakter, prispievajú k mentálnemu rozvoju dieťaťa. Drevo na hračkách je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod sa zaoberá vývojom nádherných kvalitných hračiek z dreva s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti          

  • drevená ťahacia hračka s labyrintom
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 1 do 3 rokov
  • v pestrých farbách, ktoré deti zaujmú
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja jemnú detskú motoriku, logické myslenie
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava zadarmo SK
Technické parametre
VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery13*7*11,7 cm
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
captcha