Drevená zajačia rodinka Bunny Tales Tender Leaf Toys otec a mama so zajačikom

Popis produktu

Drevená zajačia rodinka Bunny Tales je perfektným darčekom pre všetkých chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Moderná sada prináša deťom drevených zajačikov s dlhými uškami, medzi ktorými je zelený zajačik otec Bunny, mama Dotty a ich zajačie bábätko Pip. Farebné figúrky sú obľúbeným doplnkom k dreveným domčekom, deti sa s nimi výborne zabavia a budú im vymýšľať ich vlastné životy, príhody a dobrodružstvá. Takisto sa s nimi môžu zahrať samostatne alebo si ich pridať k svojej zbierke figúrok. Krásnu drevenú rodinu zajačikov navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Jemné farby a originálny britský dizajn na figúrkach podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú detskú zvedavosť. Drevená súprava zajačikov vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Deti zažijú množstvo zážitkov pri hre s drevenou rodinou, môžu rozprávať príbehy svojim kamarátom a súrodencom. Zajačia rodinka je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú izbu a vytvorí útulnú atmosféru.

Každá z figúrok je prepracovaná do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Figúrky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú zdravé sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou. Rozmery najväčších figúrok sú 10*4*7 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená zajačia rodinka - otec, mama a bábätko
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery10*4*7 cm
Rozmery balenia11*5*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,22 kg
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.