Drevená retiazka Baby Pram Chain Eichhorn 50 cm na kočík s plyšovými uškami od 0 mes

Popis produktu

Drevená retiazka Baby Pram Chain od nemeckého výrobcu Eichhorn je krásny darček pre každé bábätko už od narodenia. Nadčasová drevená retiazka v tvare zajačika je vyrobená z prvotriedneho bukového dreva, vďaka čomu je veľmi odolná a zároveň jemná na dotyk. Drevenú retiazku jednoducho pripevníte na kočík, takže ju využijete počas prechádzok v parku, cestovaní či nakupovaní. Nádherné farby drevených guličiek, krúžky, mrkvičky a usmiaty zajačik s plyšovými uškami zaujmú pozornosť každého dieťaťa, vytvoria útulnú a veselú atmosféru, v ktorej sa im bude ľahšie zaspávať. Tento nadčasový doplnok poteší aj ďalšiu generáciu detí.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk. Drevená retiazka stimuluje stimuluje pozornosť vašich najmenších, pomáha im spoznávať nové tvary a farby, ktoré priaznivo vplývajú na pozornosť dieťaťa. Dĺžka retiazky je 50 cm. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 0 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery50 cm
Rozmery balenia33*33*24 cm
Celková dĺžka50 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.