Drevená rastúca mrkva Counting Carrots Tender Leaf Toys s očíslovanými krúžkami a zajačikom od 18 mes

Popis produktu

Drevená rastúca mrkva Counting Carrots je perfektná hračka pre všetky deti od 18 mesiacov. Originálna 16-dielna drevená sada sa pýši originálnym dreveným podstavcom, na ktorom má pripravené 4 mrkvičky, do ktorých vkladá farebné krúžky s číslami, presne podľa vývojového štádia rastu mrkvy - od najmenšej po najväčšiu. Na podstavci je aj pekný biely zajačik, ktorý pozorne dozerá na to, či mrkvičky správne rastú. Štýlová drevená hračka preverí šikovnosť vášho malého záhradkára. Mrkvu s krúžkami navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na rastúcej mrkve podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená hračka s doplnkami vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú hry na záhradkárov, budú sledovať, ako dokáže mrkva rásť a pritom sa budú hravou formou učiť číslice. Stavebnica je produktom najvyššej kvality, hrou s drevenými doplnkami si deti zlepšujú jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto súprava očarí nielen deti, ale aj dospelých, skrášli detskú izbičku a vytvorí domácu a zároveň prírodnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Pri skladaní drevených mrkvičiek deti objavujú a skúmajú nové tvary a farby

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená stavebnica mrkvy
  • 16-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 mes
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery32*6*11 cm
Celková výška11 cm
Rozmery balenia12*6*33 cm
Celková dĺžka32 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle16
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.