Drevená raketa s kozmonautami Cosmic rocket Tender Leaf Toys 11-dielna súprava

Popis produktu

Pre malých milovníkov vesmíru a kozmonautov máme pripravenú nadčasovú drevenú raketu s kozmonautami, ktorá poteší všetky deti už od 3 rokov. Vynikajúca 11-dielna súprava obsahuje veľkú oranžovú vesmírnu raketu s dvoma poschodiami s nástupným mostíkom, vesmírnu loď na preskúmanie nových galaxií, vozidlá s parabolickými prijímačmi, satelit a nechýbajú ani figúrky odvážnych kozmonautov. Špičkovú sadu pre malých vesmírnych bádateľov navrhli poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Je vyrobená z prvotriedneho dreva, vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie

Pravý britský dizajn a sýte farby na drevenej súprave podnecujú rozvoj fantázie a predstavivosti, deti sa zahrajú na kozmonautov spolu so svojimi súrodencami a kamarátmi. Neustále budú vymýšľať nové príbehy a dobrodružstvá pre svoju vlastnú vesmírnu výpravu, naučia sa riešiť komunikačné problémy medzi vesmírnou loďou a prieskumnými expedíciami, zabezpečia všetko potrebné pre úspešný návrat na planétu Zem. S touto drevenou sadou pre výskum vesmíru sa dieťa učí logicky premýšľať, manipuláciou s doplnkami si rozvíja jemnú motoriku a hmatovú citlivosť. 

Drevená raketa s kozmonautami je produkt najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre fantastickú atmosféru. Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné variácie pri vymýšľaní príbehov a dobrodružstiev. Umelecké ilustrácie na doplnkoch v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, takže nič nebráni objavovať tajomstvá vesmíru.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená raketa s kozmonautami
  • 11-dielna súprava s figúrkami
  • výška vesmírnej rakety 48 cm
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery39*27*48 cm
Celková výška48 cm
Rozmery balenia26*9*39 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle11
Farbaoranžová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné