Drevená pyramída líška Baby Forest Janod skladacia od 12 mes

Popis produktu

Janod drevená pyramída Baby Forest líška je úžasná pestrofarebná skladačka z francúzskej dielne Janod vhodná pre dievčatká a chlapcov od 12 do 36 mesiacov. Skladacia pyramída líška je vyrobená z dreva s jemným povrchom a má pestrofarebné prevedenie. Pyramída pre deti je tvorená drevenou podložkou s kolíkom, z 5 farebných kruhov rôznych veľkostí a hlavy líšky. Dieťa musí na drevený stĺpik ponavliekať jednotlivé časti drevenej skladačky v správnom poradí. Rozmery hračky sú 10*10*18 cm.

Deti pri stavaní drevenej pyramídy rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, učia sa o tvaroch a farbách. Pyramída pre deti je veľmi zaujímavá nadčasová hračka s unikátnym francúzskym dizajnom, ktorá sa bude páčiť niekoľkým generáciám. Detská skladacia pyramída je vyrobená z kvalitných materiálov a zdravotne neškodných farieb. Urobte radosť najmenším deťom farebnou drevenou skladačkou z dielne francúzskych dizajnérov Janod a kvalitnou hračkou.

Drevené hračky Janod sú vhodné pre detičky od jedného roka, ich povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky. Jasné farby sú odolné voči oteru a hračky z dreva Janod budú celé roky ako nové. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére.

Janod je renomovaná francúzska spoločnosť, ktorá vyvíja prvotriedne edukačné hračky pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti.

Vlastnosti           

  • drevená skladačka pyramída - líška
  • rozmery 10*10*18 cm
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja logické myslenie, detskú motoriku, fantáziu
  • deti sa učia poznávať farby, tvary
  • má pestré farby na zaujatie dieťatka
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery10*10*18 cm
Rozmery balenia11*11*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,47 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné