Drevená pracovná dielňa TenderLeaf Tool Bench Tender Leaf Toys s náradím, 18 doplnkov

Popis produktu

Drevená pracovná dielňa Tool Bench je vynikajúca hračka pre všetky deti od 3 rokov, ktoré milujú hry na povolania. Za dizajnom drevenej dielničky stoja poprední návrhári Tender Leaf Toys, ktorí navrhujú hračky priamo vo Veľkej Británii, takže sa vyznačujú originálnym britským vzhľadom. Deti sa potešia bohatej sade 18 drevených nástrojov a dielov, medzi ktorými nájdu pílku, kladivo, skrutkovač, šróby, klince, pravítko, montážny kľúč, zverák, priamočiaru pílu, prenosný box na náradie a nástennú vŕtačku, jednoducho kompletné vybavenie pre domáceho kutila a opravára

Pracovný stolík so 4 stabilnými nohami ponúka deťom množstvo úložného miesta, svoje pomôcky si môžu poukladať pod pracovnú plochu alebo využijú závesnú poličku na náradie. Detská dielňa a všetky nástroje sú vyrobené z prvotriedneho dreva najvyššej kvality, vydrží deťom dlhé roky, zahrajú sa s ním aj ďalšie generácie. Britský dizajn v kombinácii so sýtymi, hrejivými farbami vytvorí pri hre na opravárov realistickú atmosféru, dieťa môže v bezpečí majstrovať a kreatívne sa rozvíjať. Pri rozoberaní, skladaní a opravách rôznych vecí deti prichádzajú na nové riešenia, učia sa logicky premýšľať a koncentrovať na nové úlohy. 

Je veľmi dôležité viesť malé deti k tomu, aby sa hrali na povolania dospelých. Hravým spôsobom sa tak približujú k svetu dospelých, skúšajú a objavujú, čo v sebe zahŕňa život remeselníka. Prostredníctvom detskej dielne sa rozvíja jemná motorika a pohybové zručnosti. Pri hre so súrodencami a kamarátmi sa taktiež zlepšujú komunikačné a jazykové schopnosti, rastie v nich sebavedomie a všestranne sa rozvíjajú. Objavujú, skúmajú, opravujú, rozoberajú, skladajú. Všetky tieto možnosti na hru, zábavu a hravé učenie poskytuje táto úžasná remeselná dielňa od Tender Leaf Toys.

Každý detail na drevenej súprave je precízne spracovaný až do najmenších detailov. Originálny vzhľad dielne prebúdza v deťoch estetické cítenie, nesie v sebe posolstvo tradičného britského dizajnu. Deti budú neustále objavovať nové herné kombinácie, ktoré im umožnia využiť dielničku s nástrojmi naplno. Takisto si ju môžu vybaviť aj ďalšími doplnkami, ktoré sa dajú u nás jednoducho dokúpiť a ponúknuť deťom ešte viac zábavy. Neváhajte a pripravte svojim deťom špičkovú pracovnú dielňu, pričom sa na jej výrobe podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená pracovná dielňa s 18 doplnkami
  • elegantný britský dizajn
  • výška pracovnej dosky 35 cm
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery51*37*71 cm
Celková výška71 cm
Výška pracovnej plochy45 cm
Rozmery balenia62*58*9 cm
Celková dĺžka51 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle18
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.