Drevená postavička so psíkom Mr. Forrester Tender Leaf Toys v pásikavom tričku

Popis produktu

Drevená postavička so psíkom Mr. Forrester je skvelý darček pre všetky deti už od 3 rokov. Moderná figúrka z dreva znázorňuje pána Forrestera v peknom pásikavom tričku, spolu s jeho obľúbeným psíkom dalmatíncom. Nadčasová figúrka je výborným doplnkom k dreveným domčekom, deti si vďaka nej rozšíria sadu svojich figúrok, takže si budú môcť vymýšľať nové príbehy a dobrodružstvá. Drevenú figúrku navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na figúrke podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená postavička vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Deti zažijú veľa radostných chvíľ pri hre s pánom Forresterom, spoločne budú venčiť psíka a zabávať sa. Drevená figúrka je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú izbu a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov figúrky je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné vzory v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená figúrka pán Forrester so psíkom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery9*4*14 cm
Celková výška14 cm
Rozmery balenia12*6*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,22 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.