Drevená poschodová garáž Blue Bird Service Station Tender Leaf Toys s 3 autami a helikoptérou

Popis produktu

Drevená poschodová garáž Blue Bird s autíčkami a helikoptérou je nadčasová hračka, ktorá si získa chlapcov a dievčatá od 3 rokov na prvý pohľad. Za nádherným britským vzhľadom stoja poprední odborníci značky Tender Leaf Toys, ktorí navrhujú dizajn priamo vo Veľkej Británii. Perfektne zladená kombinácia farieb na poschodovej garáži, umelecké ilustrácie a kvalitná sada 3 autíčok a helikoptéry zaručí deťom radostné chvíle na dlhé roky, pričom sa s ňou zahrajú aj ďalšie generácie detí. Garáž Blue Bird Service Station je jedinečná hračka z prvotriedneho dreva s britským dizajnom, a deti sa s ňou nebudú chcieť rozlúčiť. 

Každý detail na hračke je precízne spracovaný až do najmenších detailov. Parkovacie plochy na 3 poschodiach majú starostlivo vyznačené parkovacie miesta, autíčka sa na ne môžu dostať výťahom vo veži, na ktorej streche je pristávacia plocha pre vrtuľník s vyobrazenou značkou heliportu. Z parkovacích miest sa autíčka na zem dostanú vďaka spúšťacej rampe. Na najnižšom podlaží garáže sa nachádza autoumývarka a nechýba ani tankovacia stanica, kde deti doplnia do nádrže svojich automobilov dostatok benzínu. Pozemné dopravné nápisy označujú miesto pre vstup na parkovisko, takisto aj východ pre ľahšiu orientáciu vodičov. Modréžltéčervené autíčko sú označené číslami a majú originálny pretekársky dizajn.

Drevená poschodová garáž sa vyznačuje najvyššou kvalitou, jemné línie v kombinácii so sýtymi, hrejivými farbami vytvárajú neopakovateľnú atmosféru, ktorá deti upokojuje a zároveň rozvíja ich fantáziu a predstavivosť. Unikátny vzhľad prebúdza v deťoch estetické cítenie, nesie v sebe posolstvo tradičného britského dizajnu. Deti pri hre s garážou objavia množstvo kombinácií, ako sa s ňou zahrajú, môžu si ju doplniť ďalšími autíčkami a doplnkami, ktoré sa dajú u nás jednoducho dokúpiť a tak zažijú ešte viac zábavy.

Garáž nadchne chlapcov a dievčatá, s radosťou sa pustia do hry na pretekárov a šoférov. Starostlivo budú hľadať najlepšie parkovacie miesto pre svoje obľúbené autíčko a tak si budú rozvíjať priestorovú predstavivosť, logické myslenie, sústredenosť a koncentráciu. Pri parkovaní si precvičia aj jemnú motoriku, hravou formou sa približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. Drevená garáž je spôsob, akým deti môžu zmysluplne tráviť voľný čas, pričom budú neustále objavovať nové herné možnosti a rozširovať svoj autopark o nové autíčka, doplnky a figúrky. Hra s garážou je vhodná aj pre viaceré deti, vymýšľajú si automobilové príbehy, o ktorých sa môžu rozprávať a tak trénovať aj svoje komunikačné schopnosti.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová drevená garáž s 3 autíčkami a helikoptérou
  • 3-poschodová
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery67*39*41 cm
Celková výška41 cm
Rozmery balenia62*7*47 cm
Celková dĺžka67 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle5
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...