Drevená polička na stenu Small Birdie Shelf Tender Leaf Toys na knižky a hračky s úchytmi

Popis produktu

Drevená polička na stenu Birdie Shelf je vynikajúci darček do izbičky pre všetky deti už od 3 rokov. Nadčasovú poličku navrhli dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so zručnými remeselníkmi prinášajú deťom produkt najvyššej kvality. Je vyhotovená z prvotriedneho dreva, vďaka čomu je pevná a vydrží vašim deťom dlhé roky. Na zadnej časti sú úchyty, takže sa dá ľahko pripevniť na stenu. Deti si na poličku môžu vyložiť knižky, hračky a iné drobnosti.

Polička v tvare vtáčika si získa každé dieťa, ktoré získa inšpiráciu na príbehy a rozprávky o lesných zvieratkách, s ktorými sa podelia so svojimi súrodencami a kamarátmi. Nádherná drevená polička vytvorí v izbičke útulnú a domácu atmosféru. Štýlový britský dizajn rozžiari a skrášli každú detskú izbičku, vydržia deťom dlhé roky, pričom poličku využijú aj ďalšie generácie. Dá sa jednoducho kombinovať s ďalším detským nábytkom od značky Tender Leaf Toys, ktorý máme v našej ponuke. Rozmery poličky sú 41*12*10 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená polička na stenu
  • nadčasový dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery41*12*10 cm
Rozmery balenia42*11*37 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,7 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.