Drevená polárna líška Tender Leaf Toys

Popis produktu

Drevená polárna líška je tradičná figúrka, ktorá zabaví chlapcov a dievčatá od 3 rokov. Biela líška sa stane každodenným spoločníkom vášho dieťaťa, ktoré sa s ňou zahrá alebo ju využije ako zberateľskú figúrku, ktorou si doplní svoju zbierku drevených zvieratiek. Jemné a oblé tvary z prvotriedneho dreva pomôžu rozvíjať u detí jemnú motoriku, fantáziu a predstavivosť. Ozdobí detskú izbičku a vytvorí útulnú atmosféru. Túto originálnu figúrku navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na figúrke podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdza zdravú detskú zvedavosť. Drevená figúrka líšky vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Deti s ním zažijú množstvo zážitkov, rozšíria si svoju zbierku zvieratiek. S figúrkou sa zahrá so svojimi súrodencami a kamarátmi, spoločne vymýšľajú rôzne veselé príbehy a dobrodružstvá.

Drevená figúrka je nositeľom tradičných britských tradícií, rozvíjajúce v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť, skúmajú nové tvary a farby prirodzenou, hravou formou.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená figúrka polárna líška
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.