Drevená platobná brána Play Pay pack Tender Leaf Toys s peňaženkou a karty s mincami

Popis produktu

Zasväťte svoje dieťa do sveta financií a obchodu. Drevená platobná brána Play Pay pack z dielne špičkových dizajnérov značky Tender Leaf Toys vo Veľkej Británii je tým pravým darčekom pre malých obchodníkov a obchodníčky od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a sýte, hrejivé farby na doplnkoch prebúdzajú v deťoch kreativitu a obchodné myslenie. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží platobná brána dlhé roky a využije ju aj ďalšia generácia detí. Je vynikajúcim doplnkom k detským obchodíkom, kuchyniam a kaviarničkám, jednoducho všade, kde sa deti rady hrajú hry na povolania.

Platobný terminál je vyrobený z prvotriedneho dreva, vďaka čomu sa deti zahrajú s prírodným materiálom. Šikovné deti sa môžu tešiť na množstvo doplnkov a výbavy. Na platobnom terminály sú číselné tlačidlá, tlačidlá na potvrdenie a zrušenie platby. Jeho súčasťou je aj slot na vloženie kreditnej karty Tender Leaf s ilustrovanými vtáčikmi a slot na vloženie nákupnej kartičky, na ktorej sú ilustrované obrázky tovaru a jeho množstva. V sade je celkovo 5 nákupných kartičiek, ďalej preukaz totožnosti poistenca, na ktoré si deti môžu napísať svoje údaje a dokonca aj nalepiť svoju fotografiu. Pre platbu v hotovosti využijú papierové peniaze a 5 mincí, ktoré si uschovávajú v nádhernej textilnej peňaženke.

Tender Leaf Toys prináša deťom produkt najvyššej kvality. Jemné línie hračky a doplnkov v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Platobná sada pre deti v sebe nesie posolstvo jedinečného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti vďaka hre na obchodníkov získavajú priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Rozvíjajú si logické uvažovanie a matematické cítenie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevený platobný terminál
  • bohatá sada doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery24*25*4 cm
Rozmery balenia17*4*19 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.