Drevená Noemova archa so zvieratkami Noah's Wooden Ark Tender Leaf Toys 10 párov zvierat

Popis produktu

Prekvapte svoje deti originálnym darčekom v podobe drevenej Noemovej archy so zvieratkami, ktorú navrhli poprední návrhári značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Nádherná archa je vyrobená z prvotriedneho a starostlivo ošetreného dreva, takže vydrží zabávať deti vo vašej rodine po dlhé roky. Chlapci aj dievčatá od 3 rokov sa tak môžu hrať na záchrancov všetkých obľúbených zvieratiek pred veľkou potopou. Do drevenej archy sa zvieratká dostanú pomocou plošiny do podpalubia, odkiaľ vedie tajná cesta na vrchnú palubu cez padacie dvierka. Noemova archa v sebe nesie posolstvo tradičného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú podiel aj skúsení remeselníci.

Súčasťou archy je aj postavička Noe a jeho ženy, ktorí sa postarajú o 10 párov zvieratiek, medzi ktorými sú nosorožci, zajačikovia, hrochy, slony, ľadové medvede, pásovci, mroži, žirafi, lev s levicou a holubice. Šikovné deti budú dohliadať na správne určenie jednotlivých druhov zvieratiek, vytvoria z nich páry a určia samčekov a samičky. Týmto spôsobom sa kreatívne učia rozoznávať druhy zvierat, približujú sa k svetu prírody. Každá drevená figúrka je nádherne vypracovaná do najmenších detailov. Pre žirafu s dlhým krkom je na hornej palube v kabíne pripravené aj otvárateľné okienko, cez ktoré môže sledovať okolie. V podpalubí sú aj 2 okrúhle okienka, ktoré ponúkajú zvieratkám výhľad do okolia. Deti sa potešia aj rebríku, po ktorom sa menšie zvieratká dostanú na archu bok po boku.

Jemné línie archy v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Deti pri hre s archou bjavujú množstvo herných kombinácií, ktoré môžu pri hre využiť, do archy môžu dávať aj iné drevené figúrky, vymýšľať svoje vlastné príbehy a dobrodružstvá na mori. Týmto spôsobom sa učia spoliehať samé na seba, realizujú svoje sny a improvizujú. Rozmery produktu sú 38*27*30 cm.

Vďaka dizajnérom Tender Leaf Toys sa môžete spoľahnúť na to, že sa vaše deti hrajú s hračkami, ktoré sú nositeľmi originálnych myšlienok. Hravou formou si rozvíjajú logické myslenie a predstavivosť, fantáziu a kreativitu. Prebúdza sa v nich záujem o prírodu, zvieratká a učia sa vážiť si svoje veci a rozvíjajú svoju osobnosť. S krásnou drevenou archou budú deti zmysluplne tráviť voľný čas, pričom sa môžu zabaviť spolu so svojimi súrodencami, kamarátmi a rodinou.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery38*27*30 cm
Celková výška30 cm
Rozmery balenia18*18*39 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť3,25 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.