Drevená mozaika Patchwork Quilt Puzzle Tender Leaf Toys hnedé trojuholníky 32 dielov 4 farby

Popis produktu

Drevená mozaika Patchwork Quilt Puzzle je moderná skladačka, ktorá zabaví všetky deti už od 3 rokov. Chlapcov a dievčatá poteší sada 32 dielikov v tvare trojuholníkov, ktoré sú v 4 rôznych odtieňoch. Súčasťou sady je aj drevená vkladacia tabuľka, ozdobená maľovaným obrázkom dieťaťa, zajačika a medvedíka. Jednotlivé dieliky skladačky umožňujú deťom vyskladať nespočetné množstvo farebných kombinácií, takže sa zabavia na dlhý čas. Pri vkladaní si precvičia svoju zručnosť a šikovnosť. Túto nadčasovú hračku navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a pravý britský dizajn na drevených dielikoch podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená mozaika vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti môžu súťažiť o to, kto poskladá najkrajší vzor, pričom sa výborne zabavia. Mozaika z dreva je produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. Umelecký dizajn poskladanej mozaiky očarí nielen deti, ale aj dospelých.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné tvary v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Rozmery produktu sú 24*19*2 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená mozaika s 32 dielikmi
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery24*19*2 cm
Rozmery balenia19*2*26 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,2 kg
Farbahnedá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.