Drevená magnetická tabuľa Circus Night Tender Leaf Toys 38-dielna súprava skladacích cirkusantov

Popis produktu

Drevená magnetická tabuľa Circus Night je fantastická hračka pre všetky deti od 3 rokov, ktoré milujú skladanie stavebníc. Bohatá 38-dielna sada obsahuje špičkovú magnetickú tabuľu a sadu dielikov, z ktorých si deti rôzne postavičky a zvieratká z cirkusového prostredia. S touto sadou si dieťa preverí svoju zručnosť a rýchlosť pri hľadaní a vyberaní najvhodnejších dielikov pre prípravu najkrajšej cirkusovej manéže. Cirkusovú magnetickú sadu navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali zruční remeselníci.

Sýte farby a originálny britský dizajn na doplnkoch podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Sada cirkusantov vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa zahrajú na cirkusantov, budú tvoriť vlastný cirkusový program a vytvárať nádherné obrazce z jednotlivých dielikov. Drevená súprava je produktom najvyššej kvality, pomáha deťom zlepšovať jemnú motoriku, komunikačné schopnosti, logické myslenie a predstavivosť. Táto sada očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku a vytvorí útulnú atmosféru.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné doplnky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená magnetická tabuľa
  • 38-dielna súprava cirkusantov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 39€ SK zima
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery40*40*2 cm
Rozmery balenia41*3*41 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle38
Farbačierna
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné