Drevená magnetická stavebnica Express farma Story Set Janod

Popis produktu

Drevená magnetická stavebnica Express Farma od Janod je krásna vláčiková súprava s  motívom farmy a jej obyvateľov. Vláčikovú dráhu si deti poskladajú z drevených koľajníc, ktoré sa do seba jednoduchým spôsobom zasúvajú. Po koľajniciach sa posúva drevený vláčik v žiarivých farbách. Lokomotíva ťahá za sebou 3 vozne, ktoré sú prepojené vzájomne magnetom. V tejto detskej stavebnici sa nachádza aj farmárske auto s prívesom na prepravu zvieratiek. Podobne ako vozne i príves je k autu pripojený pomocou magnetu.

Veľmi zaujímavým prvkom tejto vláčikovej dráhy je farmárky domček a drevený most s červeným zábradlím. Drevená stavebnica Express farma obsahuje spolu až 54 dielikov. Deti sa zahrajú s 3 figúrkami farmárov, ale tiež majú možnosť spoznávať domáce zvieratká - koníka, somárika, kravičky, ovečku, prasiatko, zajačika, sliepočku, húsku či strážneho psíka. Hračka z dreva poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíja fantáziu a manuálne zručnosti detí. Drevená vláčiková dráha s magnetickým vlakom a motívom farmy je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti.

Vďaka bohatému príslušenstvu sa dieťatko s drevenou stavebnicou Express farma zahrá samo, ale aj s kamarátmi. Pri hre s inými deťmi si aktívne rozvíja komunikačné schopnosti, keď pomenúva jednotlivé súčasti tejto krásnej a kvalitnej stavebnice. Drevená hračka je vhodná pre deti od 3 rokov. Jej povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Drevená hračka značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Krásne farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky.

Francúzska spoločnosť Janod píše svoju históriu už od roku 1970 a je známa bohatou ponukou prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. Za kvalitou tejto francúzskej značky stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

 • drevená stavebnica - vláčiková dráha farma
 • kvalitne opracovaný drevený materiál
 • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
 • súprava v dekoračnej škatuli
 • v súprave: 54 dielov
 • rozmery: 60*12*40 cm
 • vhodná pre deti od 3 rokov
 • pestrofarebné prevedenie
 • čistenie vlhkou handričkou
 • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
 • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery60*12*40 cm
Celková výška40 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.