Drevená magnetická stavebnica Express cirkus Story Set Janod

Popis produktu

Drevená magnetická stavebnica Express cirkus od Janod je krásna vláčiková súprava pre deti od 3 rokov s motívom zábavného cirkusu. Vláčikovú dráhu si deti poskladajú z drevených koľajníc, ktoré sa do seba jednoduchým spôsobom zasúvajú. Po koľajniciach sa posúva drevený vláčik v žiarivých farbách. Lokomotíva ťahá za sebou 3 vozne, ktoré sú prepojené vzájomne magnetom. V tejto detskej stavebnici sa nachádza aj cirkusové auto s prívesom na prepravu zvieratiek. Podobne ako vozne i príves je k autu pripojený pomocou magnetu.

Veľmi zaujímavým prvkom tejto vláčikovej dráhy je cirkusové šapitó a drevený most s červeným zábradlím. Drevená stavebnica Experss cirkus obsahuje spolu až 52 dielikov. Deti si môžu zahrať cirkusové predstavenie s akrobatmi, krotiteľmi levov i slonov, o zábavu sa postarajú aj šašovia a cirkusové zvieratká - slon, lev, žirafa, tiger i nezbedná opička. Hračka z dreva poskytne vášmu dieťaťu veľa herných podnetov, rozvíja fantáziu a manuálne zručnosti detí. Drevená vláčiková dráha s magnetickým vlakom a motívom cirkusu je špičkový výrobok spĺňajúci prísne kritéria kvality a bezpečnosti.

Vďaka bohatému príslušenstvu sa dieťatko s drevenou stavebnicou Express cirkus zahrá samo, ale aj s kamarátmi. Pri hre s inými deťmi si aktívne rozvíja komunikačné schopnosti, keď pomenúva jednotlivé súčasti tejto krásnej a kvalitnej stavebnice. Jej povrchová úprava je zdravotne neškodná, takže aj keď si menšie dieťa dá hračku do pusy, nehrozia zdravotné riziká. Drevená hračka značky Janod je vyrobená na základe nekompromisného prístupu – výrobca uvoľní do predaja len také hračky, ktoré spĺňajú bezpečnostné kritériá a zabraňujú zraneniu dieťaťa. Krásne farebné ošetrenie hračiek zabezpečuje stálofarebnosť dlhé roky.

Francúzska spoločnosť Janod píše svoju históriu už od roku 1970 a je známa vývojom prvotriednych hračiek z dreva. V ponuke tejto značky nájdeme drevené hračky s tradíciou, ktoré sú však vyrábané modernými technológiami a spĺňajú očakávania a potreby dnešných detí a ich rodičov. Hračky Janod sú robustné, stabilné a pevné. Vďaka použitým kvalitným materiálom získate pre svoje dieťa nadčasovú hračku, s ktorou sa budú hrať aj ďalšie generácie. Za kvalitou tejto francúzskej značky stoja aj medzinárodné ocenenia ako PAL Awards za hračky podporujúce rozvoj reči či zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú deti, rodičia a pedagógovia.

Vlastnosti

 • drevená stavebnica s koľajnicami- cirkus
 • kvalitne opracovaný drevený materiál
 • povrchová úprava zo zdravotne neškodných farieb a lakov
 • súprava v dekoračnej škatuli
 • v súprave: 52 dielov
 • rozmery: 60*12*40 cm
 • vhodná pre deti od 36 mesiacov
 • pestrofarebné prevedenie
 • čistenie vlhkou handričkou
 • spĺňa najprísnejšie bezpečnostné kritériá
 • jedinečný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery60*12*40 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.