Drevená magnetická stavebnica auto Redmaster Bricolo Truck Janod a 22 doplnkov od 24 mes

Popis produktu

Janod drevená magnetická stavebnica auto Redmaster Bricolo Truck je pekná drevená hračka vhodná pre chlapcov od 2 do 4 rokov. Drevená hračka má krásne červeno-žlté farebné prevedenie, v balení spolu s ním nájdete až 22 rôznych doplnkov, bez ktorých sa nezaobíde žiadny malý majster. K doplnkom patria rôzne skrutky, matice, drevené náradie. Auto má gumené kolieska pre hladkú jazdu po rôznych povrchoch, v prednej časti je praktická šnúrka na ťahanie hračky. Drevená stavebnica je skvelá hračka pre malých majstrov a milovníkov skladacích hračiek. Detské drevené autíčko je nadčasová drevená hračka, je vyrobené z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb. Jeho jedinečný dizajn, realistické prevedenie a pútavé farby zaručia, že sa s ním rád zahrá každý malý remeselník či ockov pomocník. Tiež je to ideálny spoločník pre deti na prechádzky po čerstvom vzduchu.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná aj hrubá motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Drevené nástroje naviac posilňujú svalstvo na rukách a deti získavajú istú pohybovú zručnosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a spoločnosť je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Janod- francúzska firma  sa zaoberá vývojom prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak zábavné a hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti sú hračky Janod charakterizované aj atraktívnym prevedením a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto francúzskej značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevené autíčko s 22 doplnkami
 • so šnúrkou na ťahanie
 • rozmery 27*17*18 cm
 • v žlto-červenom farebnom prevedení
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodné pre deti od 2 do 4 rokov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja jemnú  a hrubú motoriku, hmatovú citlivosť, posilňuje svalstvo na rukách
 • deti sa učia ako fungujú a na čo slúžia pracovné nástroje
 • ideálne na prechádzky po čerstvom vzduchu
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery27*17*18 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.