Drevená magnetická skladačka Raketa Kit Magnet Janod 9 dielov od 24 mes

Popis produktu

Janod drevená magnetická skladačka Kit Magnet je krásna drevená hračka vhodná pre chlapcov od 2 do 6 rokov. Detská hračka z dreva má pekné červené farebné prevedenie, spolu ju tvorí 9 dielikov, má rozmery 13,5*13,5*32 cm. Drevená raketa s panáčikom je veľmi zaujímavo prepracovaná hračka zložená z magnetických dielikov a tiež z drevených dielikov, ktoré sa dajú zasunúť do hračky. Prostredníctvom detskej drevenej skladačky sa rozvíja hmatová citlivosť, motorika rúk, logické myslenie a koncentrácia, deti tiež objavujú princípy fungovania magnetov. Fantázia a predstavivosť  sa rozvíja cez vymýšľanie rôznych dobrodružných či rozprávkových príbehov. Drevená skladačka je nadčasová hračka pre všetkých chlapcov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami a inými dopravnými prostriedkami, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa na ňom nerobili triesky. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hraním sa s magnetickými hračkami sa rozvíja aj logické myslenie detí. Jemný povrch, pestré farby a jedinečný zaujímavý dizajn drevených hračiek Janod vám zaručuje vynikajúcu zábavu a hravý spôsob učenia sa pre vaše ratolesti.

Janod je kvalitná francúzska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu tejto značky dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevená magnetická hračka – veľká raketa
 • 9 dielikov
 • rozmery 13,5*13,5*32 cm
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 2 do 6 rokov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť, logické myslenie
 • deti objavujú princípy fungovania magnetov
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery13,5*13,5*32 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.