Drevená magnetická skladačka Auto Roadster Kit Magnet Janod 9 dielov oranžové od 24 mes

Popis produktu

Janod drevená skladačka Kit Magnet Auto Roadster je krásna drevená hračka vhodná pre chlapcov od 2 do 6 rokov. Detská hračka z dreva má unikátny francúzsky dizajn, pekné oranžové farebné prevedenie, spolu ju tvorí 9 dielikov, má rozmery 17*11*9 cm. Drevené športové autíčko s 2 panáčikmi je veľmi zaujímavo prepracovaná hračka zložená z magnetických dielikov a tiež z drevených dielikov, ktoré sa dajú zasunúť do hračky. Prostredníctvom detskej drevenej skladačky sa rozvíja hmatová citlivosť, motorika rúk, logické myslenie a koncentrácia, deti tiež objavujú princípy fungovania magnetov. Fantázia a predstavivosť  sa rozvíja cez vymýšľanie rôznych dobrodružných či rozprávkových príbehov. Drevená skladačka je nadčasová hračka pre všetkých chlapcov, ktorí sa radi hrajú s autíčkami. Hračka je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa na ňom nerobili triesky. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hraním sa s magnetickými hračkami sa rozvíja aj logické myslenie detí. Jemný povrch, pestré farby a zaujímavý francúzsky dizajn drevených hračiek Janod vám zaručuje vynikajúcu zábavu a hravý spôsob učenia sa pre vaše ratolesti.

Spoločnosť Janod prináša na trh kvalitné drevené hračky s francúzskym dizajnom, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Za kvalitou značky Janod stoja medzinárodné ocenenia: PAL Awards a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevená magnetická hračka – auto
 • 9 dielikov
 • rozmery 17*11*9 cm
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 2 do 6 rokov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť, logické myslenie
 • deti objavujú princípy fungovania magnetov
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • atraktívny francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 24 mesiacov
PôvodDesigned in France
Rozmery17*11*9 cm
Rozmery balenia21*11*14 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,46 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.

Otázka k produktu

Polia s * sú povinné