Drevená magnetická skladačka Helikoptéra Kit Magnet Janod 9 dielov od 24 mes

Popis produktu

Janod drevená magnetická skladačka Kit Magnet je nádherná drevená hračka vhodná pre chlapcov od 2 do 6 rokov. Drevená helikoptéra je veľmi zaujímavo prepracovaná hračka zložená z magnetických dielikov a tiež z dielikov, ktoré sa dajú zasunúť do hračky. Detská hračka z dreva má žlté farebné prevedenie, spolu ju tvorí 9 dielikov, má rozmery19,5*6*10 cm. Prostredníctvom detskej drevenej skladačky sa rozvíja hmatová citlivosť, motorika rúk, logické myslenie a koncentrácia, deti tiež objavujú princípy fungovania magnetov. Pri vymýšľaní dobrodružných príbehov s helikoptérou sa rozvíja aj detská fantázia a predstavivosť. Drevená skladačka je nadčasová hračka pre všetkých milovníkov lietajúcich dopravných prostriedkov, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby na ňom nevznikali triesky. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Hraním sa s magnetickými hračkami sa rozvíja aj logické myslenie detí. Jemný povrch, pestré farby a jedinečný zaujímavý dizajn drevených hračiek Janod vám zaručuje vynikajúcu zábavu a hravý spôsob učenia sa pre vaše ratolesti.

Janod je kvalitná francúzska spoločnosť zaoberajúca sa výrobou prvotriednych drevených hračiek pre deti, ktoré sú jednak hravé a jednak rozvíjajú inteligenciu detí, majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevená magnetická hračka – helikoptéra
 • 9 dielikov
 • rozmery 19,5*6*10 cm
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 2 do 6 rokov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť, logické myslenie, fantáziu
 • deti objavujú princípy fungovania magnetov
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec
VekOd 24 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery19,5*6*10 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.