Drevená magnetická kocka Multi Activity Janod s labyrintom od 12 mes

Popis produktu

Janod drevená magnetická kocka Multi Activity je úžasná vzdelávacia hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená hračka má rozmery ideálne pre najmenšie deti 16,5*16,5*29 cm, je tvorená množstvom zábavných a zaujímavých aktivít. Deti si hravou a zábavnou formou rozvíjajú jemnú motoriku, logické myslenie, poznávajú tvary a farby. Kocka pre deti obsahuje nerozbitné zrkadlo, v ktorom dieťatko môže pozorovať pohyb guličiek v slučkovacom labyrinte. Na učenie sa koľko je hodín poslúži hodinka na jednej strane kocky, dieťa si môže skladať vlastné magnetické obrazce. Drevená magnetická kocka je multifunkčná didaktická hračka, ktorá bude moderná a pekná aj po rokoch, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom, jedinečnému dizajnu a nekonečným možnostiam na zábavu a vzdelávanie bude didaktická hračka dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod je známa pestrou ponukou kvalitných detských drevených hračiek, ktoré sú inšpirované francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Kvalitu značky Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevená magnetická kocka
 • multifunkčná didaktická hračka
 • obsahuje zrkadielko, slučkovací hlavolam, skladací hlavolam, hodiny, magnetické útvary
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • rozvíja detskú motoriku, logické myslenie
 • deti sa učia poznávať farby, tvary, koľko je hodín
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • originálny francúzsky dizajn
Doprava nad 39€ SK zima

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery16,5*16,5*29 cm
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.