Drevená kuchynka v šuflíku Kitchenette Tender Leaf Toys s hodinami panvicou a potravinami

Popis produktu

Drevená kuchynka v šuflíku Kitchenette je nadčasová prenosná kuchynka pre všetky deti od 3 rokov, ktorú navrhli poprední návrhári značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Bledomodrá kuchynka s ružovými detailmi pôsobí naozaj útulne a tradičný britský dizajn so jemnými, hrejivými farbami vytvorí v každej detskej izbičke neopakovateľnú atmosféru, ktorá podnieti v deťoch kreativitu a fantáziu. Je vyhotovená z pevného a odolného dreva, takže vydrží malým kuchárom dlhé roky, využije ju aj ďalšia generácia detí. Zahrajú sa s ňou súrodenci a kamaráti, spoločne môžu vymýšľať a skúšať nové recepty a rozvíjať svoje kuchárske umenie.

Kuchynka z dreva sa dá ľahko poskladať a prenášať vďaka svojej nízkej hmotnosti a rozmerom. Deti si ju môžu vziať kamkoľvek so sebou - na výlet, návštevy k starým rodičom a kamarátom. Spoločne budú objavovať všetky prednosti kuchynky - s otočným gombíkom si zapnú varnú dosku, na ktorej si v panvici budú pripravovať palacinku spolu s plátkom jahodycitróna alebo mäty. Maškrtné jazýčky si ju môžu dochutiť s medíkom a čokoládou, ktoré sú pripravené v praktických nádobkách. Pri varení sa spoľahnú na sadu dreveného náradia a k dispozícii budú mať aj kuchynskú chňapku. Na kuchynskej stene budú sledovať hodiny, aby vedeli, kedy bude obed hotový. Po chutnom obede si umyjú riady v praktickom vodeodolnom dreze. Rozkladacia kuchynka sa dá po hre zložiť a nezaberá veľa miesta, deti sa učia poriadkumilovnosti.

Pri výrobe bolo použité kvalitné ošetrené drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt prvotriednej kvality. Jemné línie kuchynky v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Skladacia kuchynka s britským dizajnom si získa nielen deti, ale aj ich rodičov, ktorí budú nadšení úrovňou remeselnej výroby. Deti pri hre s kuchynkou a jej doplnkami objavia množstvo herných kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na realizovanie svojich kreatívnych nápadov. Pri hraní na kuchárov si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých a nadobúdajú pocit zodpovednosti. Rozmery kuchynky sú 29*25*26 cm.

Zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • prenosná kuchynka z prvotriedneho dreva
  • bohatá sada doplnkov
  • vodeodolný drez
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery29*25*26 cm
Rozmery balenia31*10*28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...