Drevená kuchynka s bylinkami Kitchen Range Tender Leaf Toys s magnetickou rybou, mikrovlnka a sporák so zvukmi

Popis produktu

Nádherná drevená kuchynka s bylinkami Kitchen Range od špičkových britských dizajnérov Tender Leaf Toys je originálny darček pre všetky šikovné deti už od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a sýte, jemné farby na kuchynke ozdobia každú detskú izbičku a v chlapcoch a dievčatách prebúdzajú kreativitu a fantáziu. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží malým kuchárom dlhé roky, využije ju aj ďalšia generácia detí. Výborne sa s ňou zahrajú súrodenci a kamaráti, môžu vymýšľať a skúšať nové recepty a rozvíjať svoje kuchárske zručnosti. Kitchen Range predstavuje nadčasovú kuchynku, ktorá vďaka prvotriednemu drevenému materiálu vytvára vzťah medzi deťmi a prírodou

Malí kuchári a kuchárky si môžu v pekáči pripraviť magnetickú rybu, ktorá sa dá rozdeliť na 2 časti a ponúknuť ju svojim hosťom s chutnou prílohou. Sporák so 4 varičmi dieťa ovláda s otočnými gombíkmi, ktoré vydávajú mechanický zvuk klikania. Vedľa rúry na pečenie sa nachádza skladovací priestor s 2 poličkami, v ktorých sú ručne pletené koše. Drez je vybavený kohútikom so samostatne rozdeleným ovládaním teplej a studenej vody, pričom majú deti k dispozícii aj dávkovač mydla, s ktorým sa naučia dodržiavať hygienu a umyť si ruky pred každým varením. Vo vrchnej časti kuchynky sa nachádza mikrovlnka, v ktorej si deti zohrejú obedík, pričom sa môžu tešiť na otočný gombík v tvare vtáčika so zvukom klikania. 

Na vedľajšej poličke si deti uložia maľované dózy na potraviny a 3 ružové tanieriky, ktoré sa dajú jednoducho vložiť do pripravených otvorov. Pod mikrovlnkou sú pevné háčiky, na ktoré si deti zavesia súpravu 4 kuchynských pomôcok - chňapku, varešku, obracačku a lopatku. Krásnu utierku na riad s obrázkom kuchára si prevesia cez vešiak na bočnej strane kuchynky. Na druhej strane je čierna tabuľa, s ktorou deti zažijú veľa zábavy pri kreslení a písaní receptov s kriedou (krieda nie je súčasťou balenia). Štýlovú výbavu dopĺňajú 3 drevené dosky maľovanými bylinkami, ktoré navodzujú pri varení originálnu atmosféru. Rozmery produktu sú 67*33*92 cm, pričom výška pracovnej dosky je 50 cm.

Pri výrobe bolo použité výhradne starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie bledomodrej kuchynky v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Kuchynka pre deti v sebe nesie posolstvo pravého britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti pri hre s kuchynkou a jej doplnkami objavia množstvo herných kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu. Pri hraní na kuchárov si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • štýlová kuchynka z prvotriedneho dreva
  • bohatá sada doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • otočné gombíky s mechanickým zvukom klikania
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • rozmery kuchynky 67*33*92 cm
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava nad 60 €
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery67*33*92 cm
Celková výška92 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Rozmery balenia72*65*11 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť12,5 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...