Drevená kuchynka s chlebom Home Kitchen Tender Leaf Toys s čajníkom, šálkami a riadom

Popis produktu

Štýlová a moderne vyzerajúca drevená kuchynka Home Kitchen bola navrhnutá špičkovými dizajnérmi značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a zabaví všetkých malých kuchárov a kuchárky už od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a sýte, jemné farby na kuchynke vytvoria v detskej izbičke útulnú atmosféru a zároveň v deťoch prebúdzajú kreativitu a fantáziu. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží malým kuchárom dlhé roky, využije ju aj ďalšia generácia detí. Výborne sa s ňou zahrajú súrodenci a kamaráti, môžu vymýšľať a skúšať nové recepty a rozvíjať svoje kuchárske zručnosti.

Home Kitchen je skutočne nadčasovou kuchynkou, ktorá vďaka prvotriednemu drevenému materiálu vytvára vzťah medzi deťmi a prírodou. Kuchynka s otočnými gombíkmi je vybavená 2 varičmi, veľkým drezom s kohútikom so samostatne rozdeleným ovládaním teplej a studenej vody, rúrou na pečenie a praktickou skrinkou s dvierkami, do ktorej si môžu šéfkuchári poschovávať tajné ingrediencie a prísady. Bohatá sada doplnkov obsahuje chlebík, ktorý si upečú v rúre, podnos na pečenie (dá sa ním prikryť aj drez), sadu pomôcok s držadlom, ružové tanieriky a šáločky, mydlo, vzorovanú kuchynskú utierku a poličku s háčikmi na zavesenie nástrojov. Deti sa určite potešia aj retro čajníku v krásnej bielej farbe s ružovým držadlom, ktorý pôsobí naozaj štýlovo.

Pri výrobe bolo použité výhradne starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie bledomodrej kuchynky v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Kuchynka pre deti v sebe nesie posolstvo pravého britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti pri hre s kuchynkou a jej doplnkami objavia množstvo herných kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Pri hraní na kuchárov si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová kuchynka z prvotriedneho dreva
  • bohatá sada doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • rozmery kuchynky 52*24*65 cm
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery52*24*65 cm
Celková výška65 cm
Výška pracovnej plochy38 cm
Rozmery balenia51*14*41 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť7,4 kg
Farbamodrá
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.