Drevená kuchynka Pop Up and Pack Away Tender Leaf Toys 8-dielna súprava s varnou doskou a drezom

Popis produktu

Drevená kuchynka Pop Up and Pack Away je fantastická prenosná kuchynka pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov, ktorú priamo vo Veľkej Británii navrhli špičkoví návrhári značky Tender Leaf Toys. Modrá kuchynka pôsobí útulným dojmom a tradičný britský dizajn so sýtymi, hrejivými farbami vytvorí v každej detskej izbičke jedinečnú atmosféru, ktorá podnieti v deťoch kreativitu a fantáziu. Je vyhotovená z pevného a odolného dreva, takže vydrží malým kuchárom dlhé roky, využije ju aj ďalšia generácia detí. Zahrajú sa s ňou súrodenci a kamaráti, spoločne môžu vymýšľať a skúšať nové recepty a rozvíjať svoje kuchárske zručnosti.

Kuchynka z dreva sa dá jednoducho poskladať a niesť ako kufrík vďaka svojej nízkej hmotnosti a rozmerom. Deti si ju môžu vziať kamkoľvek so sebou - na výlet, návštevy k starým rodičom a kamarátom. Spoločne budú objavovať všetky prednosti kuchynky - s otočným gombíkom si zapnú varič, na ktorom si v panvici budú smažiť vajíčko a priebežne ho kontrolujú so sadou náradia, kým nebude hotové. Šéfkuchári dochutia obed koreničkou alebo soľničkou, a po obede môžu umyť panvicu v praktickom dreze. Náradie so šnúrkami sa dá zavesiť vo vrchnej časti kuchynky na zvlášť určené miesto a tak má dieťa všetky pomôcky poruke, učí sa poriadkumilovnosti.

Pri výrobe bolo použité tie najlepšie materiály, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt prvotriednej kvality. Jemné línie kuchynky v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Kompaktná kuchynka s britským dizajnom si získa nielen deti, ale aj ich rodičov, ktorí budú prekvapení najvyššou úrovňou remeselnej výroby. Deti pri hre s kuchynkou a jej doplnkami objavia množstvo herných kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na realizovanie svojich kreatívnych nápadov. Pri hraní na kuchárov si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých a nadobúdajú pocit zodpovednosti.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • prenosná kuchynka z prvotriedneho dreva
  • 9-dielna súprava
  • súčasťou rúra na pečenie, varná doska
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery29*25*26 cm
Celková výška29 cm
Rozmery balenia31*10*28 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle8
Farbamodrá
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...