Drevená kuchynka Happy day Janod elektronická, so zvukom a svetlom so 7 doplnkami zeleno-žltá

Popis produktu

Detská drevená kuchynka Happy Day Janod poteší každého malého kucháravo veku 3 až 8 rokov. Drevená kuchynka je vybavená mikrovlnkou, varnou doskou, drezom a rúrou. Vstavanou súčasťou kuchynky je aj polička na korenie a potraviny, hodiny, vešiak na varešky, otváracia skrinka v spodnej časti. Varná doska svieti a vydáva zvuky ako v naozajstnej kuchynke. Varná platnička po zapnutí svieti ako ozajstná sklokeramická doska pri nahrievaní. Okrem toho tiež vydáva zvuky ako pri varení.  Súčasťou kuchynky je 7 doplnkov: sitko, hrniec, obracačka, chňapka, cestoviny, hrášok a mlieko v papierových krabičkách. 

Realistické detaily a jedinečné doplnky si veľmi rýchlo zamiluje každý malý kuchár či kuchárka. Detská kuchynka z dreva s elektronickými efektmi je skvelá hračka pre malých kuchárov. Deti si môžu vymýšľať vlastné recepty, zahrať sa na šéfkuchárov alebo jednoducho navariť niečo dobré pre svojich kamarátov. Kuchynka pre deti je vďaka svojmu univerzálnemu farebnému prevedeniu vhodná pre dievčatká aj chlapcov. Kuchynka má na zadnej stene motív farebných trojuholníkov, zvyšné časti kuchynky majú žltú a zelenú farbu v odtieni mentolovej. 

Hra na kuchárov je, samozrejme, veľmi zábavná hra, ktorú milujú azda všetky deti. Nie každý ale vie, že takouto hrou sa najlepšie rozvíja detská fantázia a kreativita. Deti majú v kuchynke Janod množstvo podnetov na všelijaké hry. Hrajú sa na šéfkuchárov v reštaurácii, na domácu gazdinku, varia svojej rodine, svojim kamarátom a pomedzi to sa rozprávajú a rozvíjajú aj svoje jazykové zručnosti. Prípravou rôznych vymyslených jedál si uvedomujú aká náročná je príprava jedla, približujú sa svetu dospelých. Je to výborný spôsob ako deti naučiť vážiť si jedlo, ktoré im doma každý deň pripravujete.

Francúzska kuchynka je vyrobená zo zdravotne neškodných materiálov a farieb, deti sa hrou s kuchynkou približujú svetu dospelých. Francúzska značka Janod vyvíja prvotriedne hračky pre deti, ktoré spĺňajú prísne európske štandardy a predpisy, čo zaručuje maximálnu bezpečnosť pre vaše dieťatko. Za kvalitou značky Janod stoja mnohé medzinárodné ocenenia. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a hebký povrch.

Vlastnosti

  • drevená kuchynka pre deti
  • obsahuje 7 doplnkov
  • má realistický dizajn
  • elektronická so zvukom a svetlom
  • vhodná pre deti od 3 do 8 rokov
Doprava nad 69
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in France
Rozmery55*30*87 cm
Celková výška87 cm
Výška pracovnej plochy50 cm
Celková dĺžka55 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
SvetloÁno
ZvukovéÁno
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
PoznámkaBattery: 2 x AA/LR6 not included
Farbazelená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné