Drevená kuchynka Grand Kitchen Tender Leaf Toys 10 doplnkov s mikrovlnkou a hodinami

Popis produktu

Drevená kuchynka Grand Kitchen bola navrhnutá dizajnérmi značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a poteší chlapcov aj dievčatá už od 3 rokov. Tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami a sýte, hrejivé farby na kuchynke pôsobia na deti nesmierne útulným dojmom a zároveň v nich prebúdzajú kreativitu a fantáziu. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží malým kuchárom dlhé roky, využije ju aj ďalšia generácia detí. Výborne sa s ňou zahrajú súrodenci a kamaráti, môžu vymýšľať a skúšať nové recepty a rozvíjať svoje kuchárske zručnosti.

Grand Kitchen je výbornou voľbou pre deti, ktorým chcú rodičia dopriať nadčasovú kuchynku z prvotriedneho dreva, vďaka ktorej si vytvárajú pozitívny vzťah s prírodou. Originálna kuchynka s otočnými gombíkmi je vybavená mikrovlnkoukuchynskými hodinami, vodeodolným drezomrúrou na pečenie a praktickou skrinkou s textilným závesom, kde si môžu schovať všetky tajné ingrediencie a prísady majstra kuchára. Bohatá 10-dielna sada doplnkov obsahuje taktiež kvalitnú utierku, ktorú si prevesia na držadlo, hrniec s pokrývkou, panvicu na pečenie, usmažené vajíčko, fľaše s omáčkami a drevené riady, ktoré sa dajú zavesiť na háčiky.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie kuchynky v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Kuchynka pre deti v sebe nesie posolstvo jedinečného britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti pri hre s kuchynkou a jej doplnkami objavia množstvo herných kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Pri hraní na kuchárov si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová kuchynka z prvotriedneho dreva
  • 10 doplnkov
  • súčasťou je aj mikrovlnka, rúra na pečenie a kuchynské hodiny
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
Rozmery78*35*93 cm
Celková výška93 cm
Rozmery balenia100*45*10 cm
Celková dĺžka78 cm
Dieliky puzzle10
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...