Drevená kuchynka Wood Cook Smoby elektronická s kávovarom, barovým pultom a 22 doplnkami

Popis produktu

Drevená kuchynka pre deti Wood Cook Smoby s kávovarom a barovým pultom má unikátny retro dizajn doplnenými modernými doplnkami, ktoré z nej robia krásnu a štýlovú kuchynku. Detská kuchynka má množstvo doplnkov a funkcií, ktoré ju robia jedinečnou. Drevená kuchynka Wood Cook má krásne prevedenie, v ktorom sa kombinuje krása dreva a žiarivých farieb modrej, červenej, žltej a sivej farby, ktoré sú dokonale zladené.  Kuchynka pre deti s tradičným dizajnom je vybavená najmodernejšími prvkami a doplnkami, ktoré dávajú kuchynke atraktívny vzhľad a vzbudzujú u detí fantáziu a predstavivosť. Kuchynka Smoby je vhodná pre chlapcov a dievčatá vo veku od 3 rokov.

Všetky detaily kuchynky sú prispôsobené malým detským rúčkam. Deti si tak pestujú hmatovú citlivosť, koordináciu pohybov a jemné motorické schopnosti. Hra s detskou kuchynkou u detí tiež pomáha rozvíjať komunikačné schopnosti a hrou napodobňujú dospelých. Detská kuchynka je elektronická a má špeciálne funkcie, ktoré očaria každé dieťa. Na bielej pracovnej ploche sa nachádza sporák s dvoma platničkami a gombíkmi a nad ním je umiestnený digestor v sivej farbe. Drez je vybavený štýlovou batériou, a tak umývanie riadu bude pre deti veľkou zábavou. Zaujímavým detailom je barový pult v červenej farbe, pri ktorom sa návšteva môže pohostiť, ale tiež poslúži ako odkladací priestor.

Pozornosť detí si zaručene získa moderný kávovar umiestnený nad sporákom. Dojem skutočnej kuchyne umocňuje obrázok mikrovlnky a kuchynské hodiny, ktoré farebne ladia s celou kuchynkou. Neodmysliteľnou súčasťou je otvárateľná rúra na pečenie a chladnička, ktorá sa dá tiež otvárať. Súčasťou detskej kuchynky z dreva je aj množstvo príslušenstva, medzi ktorým deti nájdu šálky, taniere, lyžičky, príbor, hrnce, naberačka, ktoré si deti môžu uložiť na červenú poličku vo vrchnej časti tejto detskej kuchynky. Drevená kuchynka pre deti je vysoká 82 cm, jej dĺžka 80 cm. Deťom poskytuje množstvo herných podnetov v prirodzenom prostredí.

Drevená elektronická kuchynka pre deti Smoby Wood Cook funguje na  4 x AA/LR6. Táto nádherná detská kuchynka s originálnym a unikátnym dizajnom a 22 doplnkami má množstvo funkcií, ktoré hru detí robia nezabudnuteľnou. Kuchynka je stabilná a bezpečná. Stojí na 4 drevených nožičkách, je vyrobená z kvalitného dreva, ktoré je kombinované doplnkami z plastového materiálu. Hrany detskej kuchynku sú oblé a jemné. To zaručuje že dieťa sa neporaní. Plastové doplnky sú vyrobené zo zdravotne neškodných plastov. Plastový materiál je jemný a zamatový na dotyk, ktorý je príjemný k detským rúčkam. S touto detskou kuchynkou, majú vaše ratolesti o zábavu postarané. 

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca plastových hračiek pre deti. Všetky detské hračky Smoby majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko, preto je to najlepší darček pre vašich najmenších. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá. Smoby je zárukou francúzskej kvality, originálnych dizajnov a jedinečných produktov, ktoré vynikajú na európskom trhu. Deti milujú hru s detskou kuchynkou, ktorá im umožňuje veľké množstvo hier a dlhých hodín strávených hrou. Tak čo, navarí vám váš malý kuchár či kuchárka v novej kuchynke? 

Vlastnosti

 • drevená detská kuchynka Wood Cook
 • elektronická
 • s 22 doplnkami
 • veľká herná plocha
 • s kávovarom, barovým pultom, chladničkou a drezom
 • výška 82 cm
 • dostatok úložného priestoru
 • pre hru viacerých detí
 • funguje na 4 x AA/LR6 batérie
 • kvalitný francúzsky výrobok
 • z bezpečných materiálov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery80*34*82 cm
Celková výška82 cm
Rozmery balenia16*57*35 cm
Celková dĺžka80 cm
Na batériuÁno
ElektronickéÁno
ZvukovéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
NoteBattery: 4 x AA/LR6
Farbaprírodná
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.