Drevená kuchynka Cherry Pie Tender Leaf Toys Creative Play 9-dielna súprava s varnou doskou drezom a doplnkami

Popis produktu

Drevená kuchynka Cherry Pie je vynikajúca hračka pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov, a priamo vo Veľkej Británii ju navrhli špičkoví návrhári značky Tender Leaf Toys. Ružová kuchynka na deti pôsobí nesmierne útulne, tradičný britský dizajn s jemnými a prepracovanými líniami, v kombinácii so sýtymi, hrejivými farbami vytvorí v domácnosti čarovnú atmosféru, ktorá podnieti v deťoch rozvoj kreativity a fantázie. Vďaka konštrukcii z pevného a odolného dreva vydrží malým kuchárom dlhé roky, využije ju aj ďalšia generácia detí. Zahrajú sa s ňou súrodenci a kamaráti, spoločne môžu vymýšľať a skúšať nové recepty a rozvíjať svoje kuchárske zručnosti.

Cherry Pie je skvelou voľbou pre deti, ktorým chcú rodičia dopriať nadčasovú kuchynku z prvotriedneho dreva, vďaka ktorej si vytvárajú pozitívny vzťah s prírodou. Originálna kuchynka s otočnými gombíkmi je vybavená rúrou na pečenie, varnou doskoudrezompoličkou a praktickou skrinkou s textilným závesom, kde si môžu schovať kuchynské náradie a doplnky. Bohatá 9-dielna sada doplnkov obsahuje taktiež hrniec s pokrývkou, rôzne dózy s farebnými kuchynskými obrázkami, chňapku a sadu náradia, ktorá sa dá zavesiť na háčiky na stene kuchynky.

Pri výrobe bolo použité starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Jemné línie kuchynky v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Kuchynka pre deti v sebe nesie posolstvo pravých britských tradícií, získa si nielen deti, ale aj ich rodičov, ktorí budú prekvapení najvyššou úrovňou remeselnej výroby. Deti pri hre s kuchynkou a jej doplnkami objavia množstvo herných kombinácií, budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Pri hraní na kuchárov si rozvíjajú aj logické uvažovanie, jazykové a komunikačné schopnosti, približujú sa svetu dospelých.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • nadčasová kuchynka z prvotriedneho dreva
  • 9-dielna súprava
  • súčasťou rúra na pečenie, varná doska
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery43*25*63 cm
Celková výška63 cm
Rozmery balenia68*35*10 cm
Celková dĺžka43 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...