Drevená didaktická korytnačka Tortoise Shape Sorter Tender Leaf Toys s tvarovanými kockami od 18 mes

Popis produktu

Drevená didaktická korytnačka Tortoise je špičková hračka pre všetky deti od 18 mesiacov, ktoré si ju obľúbia na prvý pohľad. Originálna 6-dielna sada obsahuje 5 kociek rôznych tvarov, ktoré sa vkladajú do korytnačky cez otvory v jej pancieri. Zelená korytnačka s červenou čapicou tak výborne preverí zručnosť a šikovnosť dieťaťa, ktoré si hravou formou precvičí motoriku a zároveň sa učí rozoznávať nové tvary a farby. Túto nadčasovú didaktickú hračku navrhli poprední dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a na výrobe sa podieľali skúsení remeselníci.

Sýte farby a pravý britský dizajn na drevenej korytnačke podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Didaktická hračka vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti môžu súťažiť o to, kto najrýchlejšie vloží kocky do korytnačky, pričom si môžu rozprávať rôzne príbehy o zvieratkách. Drevené kocky sú produktom najvyššej kvality, ktorý vytvorí pri hre neopakovateľnú atmosféru, pričom si deti zlepšujú jemnú motoriku a technickú predstavivosť. Umelecký dizajn kociek očarí nielen deti, ale aj dospelých.

Každý z dielov je precízne vypracovaný do najmenších detailov, deti budú každý deň objavovať nové herné možnosti. Farebné kocky v sebe nesú posolstvo tradičných britských tradícií, rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, učia sa dívať na veci svojím vlastným pohľadom, naberajú sebavedomie a kreatívne sa realizujú. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • vkladacie kocky s korytnačkou
  • 6-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodný od 18 mesiacov
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery25*9*15 cm
Celková výška15 cm
Rozmery balenia25*10*16 cm
Celková dĺžka25 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle6
Farbazelená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.