Drevená kolobežka trojkolesová Wooden 3W Foldable Scooter Black Smoby skladacia a výškovo nastaviteľná

Popis produktu

Drevená trojkolesová kolobežka Wooden 3W Scooter z dielne francúzskych dizajnérov Smoby predstavuje skvelý darček pre deti od 3 rokov. Kolobežka pôsobí moderne, nádherný čiernobiely dizajn očarí chlapcov aj dievčatá. Trojkolesová kolobežka je vďaka celokovovému rámu a stabilnému trojkolesovému systému ako stvorená pre malých pretekárov, ktorí sa na ňu môžu bez obáv spoľahnúť. Široká nášľapná časť kolobežky je vyrobená z pevného a odolného dreva s protišmykovou úpravou. Kolobežka Wooden Scooter Black sa dá v prípade potreby jednoducho poskladať, takže sa zmestí do auta a môžete ju svojmu dieťaťu vziať na výlet. 

Riadidlá s protišmykovými rúčkami výškovo nastaviteľné, pričom sa dajú nastaviť do maximálnej výšky 75 cm. Gumené kolieska sú pri jazde príjemne tiché a navyše sú chránené proti prerazeniu, v prípade potreby sa dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Celkové rozmery kolobežky sú 63*33*75 cm. Kolobežka má maximálnu nosnosť 20 kg. Kolobežka sa vyznačuje schopnosťou rásť spolu s vaším dieťaťom, ktoré s ňou zažije veľa zábavy a radostných chvíľ, takže ho rozhodne tak skoro neomrzí.

Moderná kolobežka s tromi kolieskami je omnoho stabilnejšia, bezpečnejšia a pohodlnejšia ako klasická kolobežka. S kolobežkou sa deti učia udržiavať rovnováhu, rozvíjajú pohybové zručnosti a motoriku. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti trávia viac času na čerstvom vzduchu. Zároveň si deti trénujú aj postreh a reflexy. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu.

Francúzska značka Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky s originálnym dizajnom. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery63*33*75 cm
Celková výška75 cm
Rozmery balenia47*18*18 cm
Celková dĺžka62 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Nosnosťmax. 20 kg
Farbačierna
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.