Drevená kolobežka trojkolesová Wooden Scooter Smoby skladacia a výškovo nastaviteľná od 3 rokov

Popis produktu

Drevená trojkolesová kolobežka Wooden Scooter od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je originálna a nadčasová trojkolesová kolobežka, vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Kolobežka je vyhotovená v modernej čierno-zelenej farebnej kombinácii. Trojkolesová kolobežka je vďaka svojmu celokovovému rámu a stabilnému trojkolesovému systému ako stvorená pre malých pretekárov, ktorí sa na ňu môžu bez obáv spoľahnúť. Široká nášľapná časť kolobežky je vyrobená z kvalitného a odolného dreva, s protišmykovým povrchom a nápisom Smoby.

Kolobežka Wooden Scooter sa dá v prípade potreby jednoducho poskladať, takže sa zmestí do auta a môžete ju svojmu dieťaťu vziať na výlet. Riadidlá s protišmykovými rúčkami výškovo nastaviteľné, pričom sa dajú nastaviť do maximálnej výšky 70 cm. Kolieska na kolobežke sú gumené, ponúkajú tichý chod a navyše sú chránené proti prerazeniu, prípade potreby sa dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Celkové rozmery kolobežky sú 62*32*70 cm. Kolobežka má nosnosť 20 kg. Kolobežka sa vyznačuje schopnosťou rásť spolu s vaším dieťaťom, ktoré s ňou zažije veľa zábavy a radostných chvíľ, takže ho rozhodne tak skoro neomrzí.

Moderná kolobežka s tromi kolieskami je omnoho stabilnejšia, bezpečnejšia a pohodlnejšia ako klasická kolobežka. S kolobežkou sa deti učia udržiavať rovnováhu, rozvíjajú pohybové zručnosti a motoriku. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti trávia viac času na čerstvom vzduchu. Zároveň si deti trénujú aj postreh a reflexy. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery62*32*70 cm
Celková výška70 cm
Celková dĺžka62 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.