Drevená kolobežka štvorkolesová Wooden Scooter Smoby s intuitívnym ovládaním a výškovo nastaviteľná od 5 rokov

Popis produktu

Drevená 4-kolesová kolobežka Wooden Scooter od renomovaného francúzskeho výrobcu Smoby je originálna a nadčasová kolobežka, vhodná pre chlapcov aj dievčatá od 5 rokov. Kolobežka je vyhotovená v modernej čierno-zelenej farebnej kombinácii. Vďaka svojmu celokovovému rámu a stabilnému štvorkolesovému systému je ako stvorená pre malých pretekárov, ktorí sa na ňu môžu bez obáv spoľahnúť a budú ju intuitívne ovládaťŠiroká nášľapná časť kolobežky je vyrobená z kvalitného a odolného dreva, s protišmykovým povrchom a nápisom Smoby.

Kolobežka Wooden Scooter sa dá v prípade potreby jednoducho poskladať, takže sa zmestí do auta a môžete ju svojmu dieťaťu vziať na výlet. Riadidlá s protišmykovými rúčkami výškovo nastaviteľné, pričom sa dajú nastaviť do maximálnej výšky 72 cm. Kolieska na kolobežke sú gumené, ponúkajú tichý chod a navyše sú chránené proti prerazeniu, prípade potreby sa dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Celkové rozmery kolobežky sú 65*32*72 cm. Kolobežka má nosnosť 50 kg. Kolobežka sa vyznačuje schopnosťou rásť spolu s vaším dieťaťom, ktoré s ňou zažije veľa zábavy a radostných chvíľ, takže ho rozhodne tak skoro neomrzí.

Moderná kolobežka so štyrmi kolieskami je omnoho stabilnejšia, bezpečnejšia a pohodlnejšia ako klasická kolobežka. S kolobežkou sa deti učia udržiavať rovnováhu, rozvíjajú pohybové zručnosti a motoriku. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti trávia viac času na čerstvom vzduchu. Zároveň si deti trénujú aj postreh a reflexy. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu.

Smoby je renomovaný francúzsky výrobca kvalitných hračiek pre deti. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný, no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Hračky majú oblé hrany, aby boli deti počas veselých hier chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek je prísne kontrolovaný, spĺňajú aj najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 5 rokov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery65*32*72 cm
Celková výška72 cm
Celková dĺžka65 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.