Drevená kolobežka trojkolesová Cars 3 Wheels Foldable Scooter Smoby skladacia výškovo nastaviteľná a protišmyková tichá

Popis produktu

Trojkolesová kolobežka z dielne francúzskych dizajnérov Smoby predstavuje vynikajúcu športovú hračku pre chlapcov a dievčatá už od 3 rokov. Kolobežka je vyhotovená s motívom animovaného autíčka McQueen z populárneho animovaného filmu Cars (Autá). Detská kolobežka je vybavená špičkovým kovovým rámom a nášlapná časť je vyrobená z pevného a kvalitného dreva s protišmykovým povrchom. Kolobežka je vybavená pohyblivým kĺbom, vďaka ktorému sa dá kedykoľvek poskladať a jednoducho preniesť či uskladniť.

Kolieska na kolobežke sú chránené proti prerazeniu, v prípade potreby sa dajú jednoducho odmontovať a vymeniť za nové. Riadidlá sa dajú nastaviť do maximálnej výšky 70 cm, pričom celkové rozmery kolobežky sú 61*33*70 cm. Kolobežka sa vďaka nastaviteľným riadidlám vyznačuje schopnosťou rásť spolu s vaším dieťaťom, ktoré s ňou zažije veľa zábavy a radostných chvíľ, takže ho rozhodne tak skoro neomrzí. Moderná kolobežka s tromi kolieskami je omnoho stabilnejšia, bezpečnejšia a pohodlnejšia ako klasická kolobežka, pýši sa nosnosťou 20 kg. 

Vďaka kolobežke sa deti učia udržiavať rovnováhu, rozvíjajú pohybové zručnosti a motoriku. Kolobežka pomáha posilňovať svalstvo na končatinách a deti vďaka nej trávia čas na čerstvom vzduchu. Zároveň si trénujú aj postreh a reflexy. Pri jazde na kolobežke sa odporúča používať ochranné pomôcky a to chrániče na kolená, zápästia, lakte a prilbu. Kolobežka je skladná a jednoduchá na manipuláciu. Tiché a spoľahlivé gumené kolieska výborne priliehajú na akýkoľvek povrch a jazda na kolobežke je príjemná aj vďaka protišmykovým riadidlám.

Francúzsky Smoby už dlhé roky prináša deťom kvalitné hračky s originálnym dizajnom. Plast na hračkách Smoby je pevný, odolný no zároveň jemný a hladký k detským rúčkam, zamatový na dotyk. Všetky detské hračky majú oblé hrany, aby vaše deti boli počas veselých hier v bezpečí a chránené pred zraneniami. Farby na hračkách Smoby podnecujú a rozvíjajú detskú predstavivosť a fantáziu, upútajú každé najmenšie dieťatko. Proces výroby hračiek Smoby je prísne kontrolovaný, hračky spĺňajú aj tie najvyššie bezpečnostné kritériá.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodFrancúzsko
Rozmery61*33*70 cm
Celková výška70 cm
Výškovo nastaviteľnéÁno
Hmotnosť3 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.