Drevená kolíska Labuť Sweet Dreams Dolly Bed Tender Leaf Toys pre 36 cm bábiku s textilným vankúšom a perinkou

Popis produktu

Drevená kolíska Labuť Sweet Dreams Dolly Bed od popredných dizajnérov značky Tender Leaf Toys je nádherná drevená hračka, s ktorou sa zabavia všetky deti a najmä dievčatká od 3 rokov. Biela Kolíska z dreva je určená pre bábiku s veľkosťou 36 cm, ktorú môžu dievčatká hojdať a uspávať ako skutočné bábätko. Realistická kolíska je vybavená perinkou, textilným vankúšikom, dojčenskou fľaškou a pohárom s viečkom. Kvalitné oblé podstavce zabezpečia nerušené a príjemné hojdanie bábiky. 

Jemné biele vyhotovenie kolísky a originálny britský dizajn podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Drevená kolíska vydrží vašim najmenším dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Dievčatká sa zabavia so svojou obľúbenou bábikou, vďaka čomu sa približujú svetu dospelých, trénujú si jemnú motoriku, rozvíjajú si svoje zručnosti a komunikačné schopnosti.

Kolísku si môžu dievčatká dať v noci aj pri svoju postieľku a pred spánkom ju hojdať, až kým spolu nezaspia. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť. Kolíska očarí nielen deti, ale aj dospelých, ozdobí každú detskú izbičku, vytvorí útulnú atmosféru. Bábika nie je súčasťou balenia.

Hlavným cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Doprava 79

Technické parametre

VekOd 18 mesiacov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery38*22*20 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť1,10 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.