Drevená knižnica pre deti Forest Bookcase Tender Leaf Toys so 4 poličkami

Popis produktu

Drevená knižnica pre deti Forest Bookcase je vynikajúcim doplnkom do detskej izbičky a poteší chlapcov aj dievčatá od 3 rokov. Nádhernú knižnicu navrhli špičkoví dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Knižnica v jemnej béžovej a tyrkysovej farbe je vyhotovená z prvotriedneho dreva, pričom obsahuje 4 poličky, do ktorých si detičky môžu poukladať knihy rôznych veľkostí. Otvorená knižnica s pravým britským vzhľadom, ktorý v detskej izbe pôsobí nesmierne útulne, upúta nielen deti, ale aj dospelých, je to nadčasový nábytok, ktorý poteší aj ďalšie generácie detí. Knižnica je ozdobená krásnym bielym zajačikom, pričom sa na bočnej strane knižnice nachádza figúrka vtáčika, vytvárajúca originálne spojenie s prírodou.

Detská knižnica skrášli každú izbičku, je to produkt najvyššej kvality, vďaka ktorému sa vo vašich deťoch prebudí záujem o literatúru, pričom sa dá skombinovať s ďalším nábytkom a doplnkami od Tender Leaf. Malí čitatelia sa budú tešiť z každej novej knižky, ktorú dostanú od rodičov a príbuzných, a pekne si ich môžu ukladať do svojej vlastnej knižnice. Knihy sú pre vývoj dieťaťa nesmierne dôležité, a vďaka štýlovej drevenej knižnici budú mať vaši najmenší svoje obľúbené knihy na jednom mieste. Pevná a stabilná knižnica britským dizajnom má jemné línie a hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva, bezpečného pre každé dieťa. Na jej výrobe sa podieľali skúsení remeselníci s dlhoročnými skúsenosťami.

Knižnica z dreva pomáha v kombinácii s knižkami deťom s rozvíjaním fantázie a predstavivosti, koncentrácie a sústredenosti. Využijú ju aj súrodenci, každý môže mať vlastnú poličku a budú sa rozprávať o každej prečítanej knižke. Takýmto spôsobom si zlepšujú pamäť, bez problémov si zapamätajú nové informácie, prirodzenou a hravou formou. Vďaka knihám sa rozvíja aj zdravá detská zvedavosť, učia sa dívať na veci svojím vlastným, jedinečným spôsobom. Rozmery produktu sú 84*12*108 cm.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená knižnica pre deti
  • 4 poličky rôznych výšok
  • bez kníh a doplnkov
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf 
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery84*12*108 cm
Celková výška108 cm
Rozmery balenia109*45*5 cm
Celková dĺžka84 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbatyrkysová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.