Drevená knižka Janod Dobrodružstvá malého vlka od 12 mes

Popis produktu

Janod drevená knižka Dobrodružstvá malého vlka je nádherná hračka z dreva vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená knižka – leporelo je skvelý darček pre najmenšie deti. Ukrýva v sebe príbeh malého vlka menom Leo a jeho plyšovej ovečky, ktorí spolu na 4 stranách zažívajú všelijaké príhody. Vĺčik Leo sa vyberie na prechádzku k vode, kde svoju obľúbenú plyšovú hračku stratí, ale nakoniec ju nájde a rozpráva jej svoju obľúbenú rozprávku. Knižka pre najmenšie deti má veselé pestré farby a krásne obrázky, ktoré upútajú každé dieťatko. Drevená knižka pre deti sa dá využiť na uspanie dieťatka, ale poslúži aj pri prvých pokusoch najmenších detí o vymýšľanie vlastných rozprávok. Drevná hračka pre deti je nadčasová, je vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby na ňom nevznikali triesky. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná motorika detí, skúmaním drevených povrchov sa rozvíja aj hmatová citlivosť rúk. Vďaka farebným obrázkom a vymýšľaním rozprávkových príbehov sa rozvíja aj fantázia detí.

Janod je francúzska firma zaoberajúca sa vývojom prvotriednych drevených hračiek, ktoré sú hravé a rozvíjajú inteligenciu detí. Sú to hračky s francúzskym dizajnom, ktoré majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu značky Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevená knižka - leporelo
  • o vlkovi menom Leo a jeho plyšovej hračke
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť, fantáziu
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • unikátny francúzsky dizajn
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery12,5*12,5*12,5 cm
Rozmery balenia20*4*20 cm
Hmotnosť0,33 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.