Drevená kačička Janod na tlačenie so zvončekom od 12 mes

Popis produktu

Janod drevená kačička na tlačenie so zvončekom je krásna drevená hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Drevená hračka je veľkou pomôckou pre deti, ktoré sa učia chodiť. Rúčka má výšku 46 cm, dá sa nastaviť do dvoch rôznych polôh, aby sa prispôsobila dieťatku. Hračka z dreva má drevené kolieska, tak je zabezpečená hladká jazda po rôznych povrchoch. Kačičkine nožičky sa pri tlačení zábavne krútia a okrem toho je na nej pripevnený aj veselý zvonček, preto chodenie bude pre vaše ratolesti veľmi zábavná činnosť. Uľahčite vašim najmenším učenie sa chodiť pomocou tejto krásnej a zábavnej drevenej hračky, ktorá tieť rozvíja aj motoriku rúk, deti poznávajú farby a tvary. Drevená hračka pre najmenších je nadčasová, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo, Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov. Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne, pretože vo veľkej miere ovplyvňujú vývin detí. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje aj hmatová citlivosť. Jemný povrch, pestré farby a jedinečný dizajn zaručia, že sa vaše detičky s drevenou kačičkou Janod nikdy nebudú nudiť.

Francúzska spoločnosť Janod sa zaoberá vývojom originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom. Hračky tohto výrobcu sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Majú veselé farby a hebký povrch. Hračky pre deti Janod spĺňajú tie najprísnejšie bezpečnostné predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Okrem maximálnej bezpečnosti majú hračky aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú veľa zábavy už dlhé roky. Kvalitu Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

 • drevená hračka na tlačenie – kačička so zvončekom
 • rúčka nastaviteľná do dvoch výšok
 • drevené kolieska
 • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
 • vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov
 • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
 • ideálna na učenie sa chodiť pre najmenších
 • rozvíja detskú motoriku, hmatovú citlivosť
 • má pestré farby na zaujatie dieťatka
 • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
 • francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery17*8,5*14 cm
Rozmery balenia13*23*28 cm
Hmotnosť0,56 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.