Drevená izba pre bábätko Dovetail Nursery Set Tender Leaf Toys s postavičkou v dupačkách

Popis produktu

Drevená izba pre bábätko Dovetail Nursery je špičková sada, vďaka ktorej si každé dievčatko od 3 rokov vybaví izbičku pre bábätko v domčeku pre bábiky. Perfektné doplnky navrhli špičkoví dizajnéri Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii a v spolupráci so skúsenými remeselníkmi prinášajú deťom nádherne vypracované doplnky z prvotriedneho dreva. Nežná 4-dielna sada sa pýši pravým britským dizajnom v jemných a zároveň sýtych farbách, ktoré vytvoria pri hre na interiérových návrhárov fantastickú atmosféru, plnú kreatívnej zábavy

Izbičku pre bábätko si starostlivé deti vybavia postieľkou s perinkou, stolčekom s doplnkami a budú nadšené aj vďaka štýlovej drevenej postavičky v dupačkách, ktorú si budú môcť voziť v miniatúrnom hlbokom kočíku a venujú jej svoju starostlivosť a nehu.Najvyššia kvalita maľovaného zariadenia do izby pre bábätko nadchne najmä dievčatá, zabaví ich na dlhé roky, je to skvelá voľba k domčekom Tender Leaf Toys, ktoré si môžu deti ľubovoľne zariaďovať podľa svojich predstáv, pripravovať izbičky jej obyvateľom a starať sa o ich pohodlie.

Malé gazdinky si s výbavou do izbičky pre bábätko užijú množstvo zábavy, pričom objavujú nové spôsoby hrania a vylepšenia, ako zariadiť jednotlivé izby na domčeku a tak budú zmysluplne tráviť svoj voľný čas. Interiérové návrhárstvo sa pre deti stane obľúbenou činnosťou, vďaka ktorej sa hravou formou približujú svetu dospelých, nadobúdajú pocit zodpovednosti za svoje vlastné konanie a výsledok. S doplnkami sa vydržia hrať dlhé hodiny, nábytok je premyslený do najmenších detailov a nesie v sebe pravý britský dizajn, ktorý pôsobí nesmierne útulne a domácky.

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená 4-dielna sada doplnkov
  • figúrka bábätka v dupačkách
  • vhodné k detským domčekom
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery15*13*8 cm
Celková výška8 cm
Rozmery balenia17*9*18 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbaružová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.