Drevená hrkálka s hryzátkom na krúžku Baby Eichhorn s farebnými guličkami od 3 mes

Popis produktu

Drevená hrkálka s hryzátkom na krúžku Baby od nemeckého výrobcu Eichhorn je skvelá hračka pre všetky bábätká už od 3 mesiacov. Nadčasová hrkálka vyrobená z prvotriedneho bukového dreva pomáha vašim najmenším rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti, vďaka svojmu originálnemu tvaru zabaví deti na dlhý čas. Hrkálku tvorí 6 farebných guličiek, ktorú môžu bábätká skúmať, objavujú nové tvary, povrchy a spoznávajú nové farby. Na hrkálke je upevnené kvalitné silikónové hryzátko, ktoré pomáha masírovať detské ďasienka a zmierňuje bolesť pri raste nových zúbkov.

Jemný prírodný povrch ponúkne deťom pri hre ten najlepší zážitok a spojenie s prírodou. Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj drevená hrkálka Baby Eichhorn. Je vyhotovená v pestrých farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri hre s hrkálkou si cvičia jemnú motoriku a trénujú citlivosť svojho sluchu, Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery balenia9*12*16 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,05 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.