Drevená hrkálka s hryzátkom Baby Eichhorn zajačik s kľúčami na krúžku od 3 mes

Popis produktu

Drevená hrkálka s hryzátkom Baby od nemeckého výrobcu Eichhorn je nádherný darček pre každé bábätko už od 3 mesiacov. Prvotriedna hrkálka vyrobená z toho najkvalitnejšieho bukového dreva pomáha vašim najmenším rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti. Krásnu drevenú hračku tvorí drevený krúžok s usmiatym zajačikom s jemnými plyšovými uškami. Na krúžku sú 3 plastové kľúče v červenom, modrom a žltom vyhotovení. Dieťa sa s nimi môže hrať, precvičí si jemnú motoriku, skúma nové farby a tvary, takisto si zlepší aj citlivosť svojho sluchu. Jemný prírodný povrch ponúkne deťom pri hre ten najlepší zážitok a spojenie s prírodou.

Hračky pre najmenších sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj drevená hrkálka s hryzátkom Baby. Je vyhotovená v pestrých a jasných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy, spĺňa aj prísne európske kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí. Rozmery hrkálky sú 9*18 cm.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery9*18 cm
Rozmery balenia5*12*23 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,09 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.