Drevená hrkálka so zvončekmi Bio 100% Natur Baby Pure Rattle Eichhorn s držadlom a plyšovými uškami od 3 mes

Popis produktu

Drevená hrkálka so zvončekmi Bio 100% Natur Baby od nemeckého výrobcu Eichhorn je perfektný darček pre každé bábätko už od 3 mesiacov. Štýlová hrkálka vyrobená z prvotriedneho bukového dreva pomáha vašim najmenším rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti. Tvorí ju masívne držadlo, prispôsobené pre malé detské rúčky, v ktorom je zvonček, ktorý stimuluje pozornosť detí a skvelé plyšové ušká s vyobrazeným zajačikom. Jemný plyš je hebký a príjemný k citlivej detskej pokožke, ušká sú ako stvorené na maznanie a objímanie. Deti si hrkálku ihneď obľúbia, vďaka nej si budú cibriť svoje zmysly, jemný prírodný povrch ponúkne deťom pri hre ten najlepší zážitok a spojenie s prírodou.

Hračky pre bábätká sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj drevená hrkálka Eichhorn. Je vyhotovená v jemných farbách, ktoré sú odporúčané pri najmenších deťoch, pretože nemajú ešte úplne vyvinutý zrak a nevnímajú všetky farby spektra. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, spĺňa aj prísne kritériá kvality, je bezpečná pre hru najmenších detí.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecký výrobca Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom v Bavorskom lese. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčadieťa
VekOd 3 mesiacov
PôvodNemecko
Rozmery4*20*15 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Hmotnosť0,05 kg
Farbabéžová
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.