Drevená hrkálka Baby HIPP Grasping Toy Eichhorn s handričkou na maznanie od 12 mes

Popis produktu

Drevená hrkálka Baby HIPP Grasping Toys od nemeckej značky Eichhorn poteší aj tie najmenšie deti už od 12 mesiacov. Moderná hrkálka vyrobená z prvotriedneho bukového dreva pomáha vašim najmenším rozvíjať svoje schopnosti a zručnosti. Krásnu hračku tvorí drevené držadlo s guličkou, srdiečkom a jemnou zelenou handričkou so vzorom lístkov, ktorá je ako stvorená na maznanie a objímanie. Deti si drevenú hračku ihneď obľúbia, vďaka nej si budú cibriť svoje zmysly, jemný prírodný povrch ponúkne pri hre ten najlepší zážitok a spojenie s prírodou. Hrkálka je oficiálne licencovaný produkt z novej kolekcie v spolupráci s prémiovou značkou HIPP, ktorá sa zameriava na výrobu detského jedla v najvyššej BIO kvalite.

Hračky pre bábätká sú dôležité pre vývin každého dieťaťa, zvyšujú aktivitu ich mozgu, formujú ich osobnosť, zručnosti aj schopnosti. Práve v prvých mesiacoch života je zvýšená hmatová citlivosť, dieťa reaguje na každý dotyk a na vzbudenie tejto citlivosti je vhodná aj drevená hrkálka Eichhorn. Pri výrobe a spracovaní dreva sa dodržiavali najvyššie štandardy kvality, starostlivo ošetrené drevo s hladkým povrchom a oblými hranami zaručuje deťom pri hre bezpečnosť. Originálna hrkálka so somárikom prebúdza v deťoch fantáziu a predstavivosť, získavajú pocit istoty a sebavedomie.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám tie najkvalitnejšie drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov, k výrobe hračky sa použilo výhradne 100% drevo FSC® získané udržateľným lesníctvom. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Doprava zadarmo nad 39€

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 12 mesiacov
PôvodNemecko
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.