Drevený strom Janod s veveričkami a zvukom od 12 mes

Popis produktu

Janod drevený strom s veveričkami je nádherná drevená hračka vhodná pre deti od 12 do 36 mesiacov. Stromček, veveričky aj farebné oriešky sú z kvalitného dreva s jemným povrchom, celá hračka má rozmery 35*17*41,5 cm. Drevená hračka v sebe skrýva rozprávkový príbeh o veveričkách, ktoré si na zimu zhromaždili oriešky a majú ich ukryté v tráve pod stromom. Úlohou detí je zabaviť veveričky vo voľnom čase tak, že im budú hádzať oriešky a tie sa budú kotúľať dolu po stromčeku až do trávy, pričom im budú veselo cinkať zvončeky. Detská hračka z dreva pomáha deťom rozvíjať pohybové zručnosti, učia sa o farbách a tvaroch, zvončeky pomáhajú pri vývine sluchu. Detský drevený stromček s veveričkami je nadčasová hračka, vyrobená z kvalitného dreva a zdravotne neškodných a odolných farieb.

Drevené hračky sú dnes vo svete veľmi populárne a to nie nadarmo. Všetky drevené hračky Janod majú istý vzdelávací význam, prispievajú k mentálnemu a fyzickému rozvoju dieťaťa. Manipuláciou s drevenými hračkami sa rozvíja jemná detská motorika, skúmaním drevených povrchov sa zvyšuje a rozvíja hmatová citlivosť. Vymýšľaním rozprávkových dobrodružstiev sa tiež rozvíja detská fantázia. Drevo na hračkách Janod je ošetrené tak, aby sa neštiepilo a použité farby a laky na povrchovej úprave sú zdravotne neškodné a bezpečné. Vďaka použitým materiálom a jedinečnému dizajnu bude rozprávkový stromček dlho obľúbeným spoločníkom vašich detí. Janod je držiteľom certifikátu FSC (Forest Stewardship Council), čo označuje drevo, ktoré je vyťažené zo zodpovedne obhospodarovaných lesov bez narušenia rovnováhy v prírode a obmedzovania pôvodných obyvateľov.

Francúzska spoločnosť Janod je známa širokou škálou originálnych drevených hračiek s francúzskym dizajnom. Hračky Janod sú nielen veľmi zaujímavé a zábavné, ale prispievajú aj k rozvoju detskej inteligencie. Hračky pre deti Janod spĺňajú všetky prísne štandardy a predpisy, preto si môžete byť istí, že deti sa hrajú a zabávajú v úplne bezpečnej atmosfére. Popri maximálnej bezpečnosti majú aj atraktívne prevedenie a deťom po celom svete prinášajú plno radosti a veselosti. Kvalitu značky Janod dokazujú aj viaceré medzinárodné ocenenia: PAL Awards, za hračky podporujúce rozvoj reči a zlatá priečka v Best Toy Award v Oppenheim Toy Portfolio Award, kde o víťazovi rozhodujú rodičia, pedagógovia a deti.

Vlastnosti           

  • drevený stromček s veveričkami a zvončekmi
  • rozmery 35*17*41,5 cm
  • drevo pochádza zo zodpovedne obrábaných lesov, ktoré nijakým spôsobom nenarúšajú rovnováhu v prírode (certifikát FSC)
  • vhodný pre deti od 12 do 36 mesiacov
  • zo zdravotne neškodných materiálov a farieb
  • rozvíja detskú motoriku, koncentráciu, fantáziu
  • deti sa učia poznávať farby, tvary
  • má pestré farby na zaujatie dieťatka
  • spĺňa najprísnejšie štandardy a predpisy pre maximálnu bezpečnosť detí
  • úžasný francúzsky dizajn
Doprava 79

Technické parametre

VekOd 12 mesiacov
PôvodVyrobené vo Francúzsku
Rozmery35*17*41,5 cm
Celková výška41.5 cm
Rozmery balenia31*17,5*41,5 cm
Hmotnosť1,38 kg
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.