Drevená skladacia hlava What's Up? Tender Leaf Toys 32-dielna súprava s doplnkami na vyjadrenie výrazu

Popis produktu

Drevená skladacia hlava What´s Up? je moderná hračka pre chlapcov a dievčatá od 3 rokov, na ktorej vývoji sa podieľali poprední dizajnéri značky Tender Leaf Toys priamo vo Veľkej Británii. Táto súprava v sebe skrýva drevenú základňu v tvare hlavy, ku ktorej môže dieťa ľubovoľne pripájať rôzne tvary a vyjadrovať tak všetky druhy emócií a nálad - smútok, radosť, hnev, veselosť, ospalosť, prekvapenie, zvedavosť, pričom budú mať deti k dispozícii 28 magnetických častí ľudskej tváre, z ktorých si budú vyberať tie najvhodnejšie pre vyjadrenie svojho zámeru. Skladacia hlava rozvíja detskú predstavivosť, fantáziu a zároveň pôsobí upokojujúco - môže to byť vynikajúca terapeutická pomôcka, s ktorou bude dieťa vyjadrovať emócie a pocity vlastným kreatívnym spôsobom.

Hlava a doplnky sú vyrobené zo starostlivo spracovaného dreva a jemné línie v kombinácii so sýtymi farbami pôsobia na deti priaznivým dojmom. Chlapci a dievčatká sa pri skladaní tváre naučia aj základom anatómie, budú sa snažiť umiestniť jednotlivé dieliky tak, aby tvár pôsobila verne a realisticky. Drevená súprava prichádza v praktickej sieťovanej taške, deti si ju môžu vziať kamkoľvek so sebou. Malí nezbedníci budú očarení pravým britským dizajnom, pričom sa na výrobe podieľali aj skúsení remeselníci, ktorí si dali záležať na každom jednom detaile. Sýte a hravé farby v kombinácii s jemným povrchom dreva pôsobia nadčasovo, prinášajú deťom skvelý pocit z hry a prebúdzajú v nich estetické cítenie a umelecký talent. Deti si pri hre užijú neopakovateľnú atmosféru a každý deň budú objavovať nové spôsoby, ako vyjadriť svoju emócie a náladu. Takto sa vydržia hrať dlhé roky, pričom poslúži aj ďalším generáciam detí.

Cieľom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená skladacia hlava
  • sada 28 doplnkov pre vyjadrenie výrazu
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • vhodný od 3 rokov
Doprava 29

Technické parametre

VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery23*24*2 cm
Rozmery balenia23*3*23 cm
MagnetickéÁno
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle32
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.