Drevená farma s traktorom Little Barn Tender Leaf Toys 17 doplnkov s postavičkami a zvieratkami

Popis produktu

Nádherná drevená farma s traktorom Little Barn od špičkových dizajnérov značky Tender Leaf Toys bola navrhnutá vo Veľkej Británii a je skvelým darčekom pre všetky deti od 3 rokov. Tradičná drevená farma v britskom štýle prichádza v praktickom kufríku so šnúrkou na nosenie pre jednoduché prenášanie a dá sa rýchlo rozložiť. Chlapci aj dievčatá budú prekvapené bohatou sadou 17 doplnkov, medzi ktorými nájdu farebný traktor, zvieratká, stromček, kukuricu, tekvice, ohrádku, slamu a krásny veterný mlyn. Nechýbajú ani drevené postavičky veselého farmára a jeho ženy, ktorí sa starajú o každodenný chod farmy. Všetky doplnky sa dajú poukladať na vráta stodoly, ktoré sa dajú z prednej časti kufríka jednoducho vybrať a rozložiť, pričom majú z druhej strany krásne ilustrácie, znázorňujúce malebné okolie farmy.

Pri výrobe bolo použité výhradne starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Originálny dizajn farmy, realistické vyhotovenie s nápisom Little Barn a krásny obrázok sliepočky s vajíčkami v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Farma pre deti v sebe nesie posolstvo originálneho britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj osvedčení remeselníci. Deti sa zahrajú na farmárov, objavujú množstvo herných kombinácií, vymýšľajú si svoje vlastné farmárske príbehy a rozvíjajú svoj vzťah k prírode a zvieratkám. Budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená farma s traktorom
  • 17-dielna súprava
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • nadčasová hračka od Tender Leaf Toys
  • pre chlapcov aj dievčatá od 3 rokov
Doprava nad 49€
Technické parametre
Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodDesigned in Great Britain
Rozmery27*13*26 cm
Celková výška26 cm
Rozmery balenia28*14*28 cm
Celková dĺžka27 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Dieliky puzzle17
Farbačervená
Set produktovNie
Export mikrostránkyÁno
Hodnotenia
loader  Načítavam hodnotenia...
Otázka k produktu
Polia s * sú povinné