Drevená farma s ohradou Tender Leaf Toys Farm s domácimi zvieratkami a ich chlievikmi

Popis produktu

Drevená farma s ohradou od popredných dizajnérov značky Tender Leaf Toys bola navrhnutá vo Veľkej Británii a je skvelým darčekom pre všetky deti od 3 rokov. Tradičná drevená farma v britskom štýle si získa chlapcov a dievčatá, tešiť sa môžu na stajňu pre koníkov s otvárateľnými dvierkami, chlievik s krmnými válovmi, rebrík na povalu s balíkmi sena, kladkový systém s magnetickým ukončením na dvíhanie balíkov sena, 4 drevené ploty, 3 balíky sena, 2 husi, 2 koníky, válov na zrno, úľ a 6 drevených brvien. Deti sa naučia hravým spôsobom starať o vlastnú farmu, kŕmia zvieratká, udržujú poriadok a zvykajú si na každodennú prácu farmárov a chovateľov hospodárskych zvierat. Farma sa dá kedykoľvek rozšíriť o ďalšie drevené zvieratká, ktoré nájdete v našej ponuke.

Pri výrobe bolo použité výhradne starostlivo opracované drevo, vďaka ktorému sa deťom dostane do rúk produkt najvyššej kvality. Originálny dizajn farmy s červenou a tyrkysovou strechou, realistické vyhotovenie a sýte farby v deťoch prebúdzajú estetické cítenie, rozvíjajú si svoju predstavivosť a fantáziu. Farma so zvieratkami v sebe nesie posolstvo originálneho britského dizajnu a vytvára neopakovateľnú atmosféru, na ktorej majú zásluhu aj zruční remeselníci, takže vydrží vo vašej rodine po dlhé roky. Deti sa zahrajú na chovateľov, objavujú množstvo herných kombinácií, vymýšľajú si svoje vlastné príbehy a rozvíjajú svoj vzťah k prírode a zvieratkám. Budú mať svoj vlastný priestor na sebarealizáciu a kreatívnu činnosť. Rozmery produktu sú 51*39*22 cm. 

Hlavným zámerom dizajnérov Tender Leaf Toys je rozvíjať deti fyzicky, psychicky a taktiež im pomáhať s rozvojom kreativity a prehlbovať zdravú detskú zvedavosť pri skúmaní nových materiálov, tvarov a farebných vzorov v britskom štýle. Vysoké ekologické a etické štandardy spoločnosti prispeli k získaniu ocenenia ICTI a zároveň sa aktívne podieľa na obnove lesov, v ktorých prebieha ťažba. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou, takže sa vaši najmenší budú hrať v úplnom bezpečí.

Vlastnosti

  • drevená farma s ohradou a zvieratkami
  • elegantný britský dizajn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • ekologický produkt, spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • britská značka Tender Leaf Toys 
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodVyrobené vo Veľkej Británií
Rozmery51*39*22 cm
Celková výška22 cm
Rozmery balenia53*6*33 cm
Celková dĺžka51 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Farbačervená
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.