Drevená farma so zvieratkami Farm Eichhorn s 2 budovami a stajňou 20 dielov

Popis produktu

Veľká drevená farma so zvieratkami Farm od nemeckej značky Eichhorn je vynikajúca drevená hračka z bukového dreva, ktorá poteší malých farmárov a farmárky už od 3 rokov. Na drevenej hracej doske s rozmermi 36*51 cm sa chlapci a dievčatá naučia starať sa o vlastné gazdovstvo so zvieratkami. K dispozícii budú mať vidiecky domček s červenou strechou, otvárateľnými okenicami a dverami, stajňu pre zvieratá a drevené ploty, ktoré umiestnia okolo hraníc dvora. Deti sa výborne zabavia pri kŕmení prasiatok, kravičiek, koníka, žriebät a kačičiek, pričom im môže pomôcť aj maľovaná figúrka farmárky. Povrch vidieckeho dvora je ozdobený obrázkami kvetín, záhradkou, chodníkom, senom na kŕmenie a takisto aj veľkým rybníkom, takže pôsobí veľmi realisticky.

Nemecký dizajn a precízne spracované diely podnecujú rozvoj fantázie a kreativity, prebúdzajú zdravú detskú zvedavosť. Špičková drevená farma vydrží vo vašej rodine dlhé roky a poteší aj ďalšie generácie detí. Súrodenci a kamaráti sa spoločne zabávajú pri hre na farmárov, približujú sa svetu dospelých, manipuláciou s maľovanými figúrkami si zlepšujú jemnú motoriku a predstavivosť. S farmou Eichhorn budú deti každý deň objavovať nové herné možnosti a vytvárať si blízky vzťah k prírode. Nádherné farby rozvíjajú v deťoch estetické cítenie, naberajú sebavedomie, učia sa spoliehať samé na seba. Hladký povrch zo starostlivo ošetreného dreva a použité zdravotne neškodné farby zaručujú deťom pri hre bezpečnosť.

Už viac ako 60 rokov prináša nemecká značka Eichhorn chlapcom a dievčatám fantastické drevené hračky, ktoré v plnej miere podporujú rozvoj ich kreativity a individuality. Prémiové produkty Eichhorn sú nadčasové, potešia aj ďalšiu generáciu. Podporujú u detí zdravú zvedavosť, predstavivosť, rozvíjajú ich zručnosti a jemnú motoriku. Najvyššie etické a ekologické štandardy spoločnosti Eichhorn prispievajú k tradičnej ochrane lesov. Hračky z dreva spĺňajú prísne bezpečnostné kritériá a normy stanovené Európskou úniou.

Vlastnosti

  • veľká drevená farma
  • 20 doplnkov
  • maľované drevené figúrky farmárky a zvieratiek
  • 2 budovy a ploty
  • špičkový nemecký dizajn od Eichhorn
  • viacgeneračná hračka 
  • všestranne rozvíja chlapcov aj dievčatá
  • spĺňa prísne normy a kritériá EÚ
  • vhodná od 3 rokov
Doprava 79

Technické parametre

Chlapec/Dievčachlapec aj dievča
VekOd 3 rokov
PôvodNemecko
Rozmery36*51 cm
Balenie v kartóne A/NÁno
Set produktovNie
loader  Načítavam sety...

Hodnotenia

loader  Načítavam hodnotenia...
 Nenašli ste všetky informácie k produktu? Kontaktujte nás.